Ramona Karlsson w WRC

28 grudnia 2012
Ramona Karlsson i Miriam Walfridsson ogłosiły plany na 2013 rok. Wystartują jedynie w mistrzostwach Szwecji, ale za to przesiądą się do Skody Fabii WRC!

"To niesamowite! Marzyłam o starcie w WRC odkąd byłam małą dziewczynką, a teraz to marzenie się spełnia. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę! Ciężko opisać, jaka jestem szczęśliwa - to najlepszy prezent świąteczny, jaki dostałam"- mówi podekscytowana Ramona.

Zawodniczka nie mogła uczestniczyć w ostatnich rajdach PWRC, ponieważ nadal trwały procesy uzyskania odszkodowania za ostatni wypadek (jej Lancer spalił się podczas Rajdu Nowej Zelandii). Ramona skupiła się na wyższym celu - startów w aucie WRC. Zawodniczka sprzedaje więc swojego treningowego Lancera i rozpoczyna kampanię zdobywania mini-sponsorów na starty. Ten pomysł wykorzystała już Louise Cook, która wpadła na pomysł, że łatwiej znaleźć wielu drobnych sponsorów niż znaleźć jednego wielkiego. W myśl tej zasady Ramona proponuje wykupienie drobnej reklamy na dachu swojej Skody Fabii WRC.

Ramona i Miriam
fot. ramonarallying.com

Ramona pozostaje przy swoim zespole techników i nadal będzie jeździć z Miriam, a WRC ma już w swoim garażu. W styczniu wspólnie z zespołem przeprowadzi pierwsze testy rajdówki.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!