Uzależnione od motoryzacji 🙂

Motoryzacja jest kobietą. Moc jest kobietą. Motocaina to motoryzacja napędzana mocą kobiet. 

Jesteśmy kobietami
Chcemy dobrze wyglądać, lubimy pogaduszki i dobre kosmetyki. Niektóre z nas mają dzieci. Każda z nas ma pasję: motoryzację.

Samochody, motocykle, akcesoria
Uwielbiamy samochody i / lub motocykle. Kochamy wszelkie pojazdy silnikowe i sporty motorowe. Testujemy, sprawdzamy, rzetelnie opisujemy. Kręci nas motoryzacyjny świat w Internecie i social mediach – odnajdujemy tu wszystko to, co może interesować każdego fana motoryzacji: zarówno kobietę, jak i mężczyznę. 

Motoryzacja
Motoryzację na motocaina.pl odmieniamy przez wszystkie przypadki i widzimy ją z różnych perspektyw: zawodniczki, motocyklistki, matki, dziennikarki motoryzacyjnej, świeżo upieczonej “kierowniczki” samochodu, podróżniczki – przede wszystkim jednak kobiety. Jak Shrek (i każda kobieta) mamy warstwy, dlatego czasami publikujemy także artykuły o auto-moto wyjazdach do spa, ciekawych trasach, dobrych moto-książkach, czy kosmetykach (nie tylko samochodowych).

Testy
Testujemy samochody, motocykle i akcesoria. Pokazujemy relacje (często na żywo) z prezentacji aut i jednośladów, zawodów, targów i wydarzeń motoryzacyjnych. Tylko u nas można znaleźć największe w polskim Internecie kompendium wiedzy o udziale kobiet w różnych dyscyplinach sportu motorowego.

Społeczność
A zaczęło się niewinnie. Od uruchomienia kobiecego portalu motoryzacyjnego motocaina.pl – 1 kwietnia 2009 roku. Wszyscy myśleli, że to żart. Dziś, po 10 latach, mamy lojalne czytelniczki i stałych czytelników – grono ponad 150 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

Misja
Chcemy rzetelnie informować, integrować, edukować i bawić.

Współpraca
Skontaktuj się z nami jeśli:

– chcesz dołączyć do zespołu motocaina.pl;
– chcesz dotrzeć do moto-kobiet;
– chcesz zorganizować fajny konkurs;
– chcesz uaktywnić kobiety zainteresowane motoryzacją;
– nie wiesz, jak można zainteresować panie twoim produktem lub usługą;
– chcesz zorganizować szkolenie, warsztaty, zawody lub ciekawy event dla moto-kobiet.

Jesteśmy gotowe do wspólnych działań – teraz twój ruch!

Kontakt z wydawcą: Katarzyna Frendl kasia@motocaina.pl

Kontakt z redakcją: redakcja@motocaina.pl

Redakcję tworzą: Ewa Kania, Edyta Klim, Kamila Nawotnik, Agnieszka Serafinowicz


Marketing: reklama@motocaina.pl