Kobiety kobietom – Wilk & Żuk Rally Team dla WOŚP
Jedyna w Polsce kobieca załoga Wilk & Żuk Rally Team, której patronuje Motocaina.pl, wesprze warszawską Motoorkiestrę! Dziewczyny wystąpią na lotnisku Bemowo lakierowanym na różowo Volkswagenem Golfem - warto wylicytować przejażdżkę z Magdą Wilk - stawką jest zdrowie kobiet w ciąży i wcześniaków!