Patronujemy Motoorkiestrze w Warszawie – co się będzie działo?

Przyjdź na lotnisko Bemowo w Warszawie i zagraj z nami na XX finale WOŚP - zobaczysz wystawę aut rajdowych, wylicytujesz przejazdy super autami - również z Magdą Wilk za kierownicą! Poza tym w programie gokarty, quady, ogródek offroadowy, licytacje gadżetów i wiele innych atrakcji. Przybywaj!

Już 8 stycznia 2012 roku na terenie autodromu lotniska Bemowo w Warszawie odbędzie się – jak co roku – świetna impreza motoryzacyjna, w której przewidziano mnóstwo atrakcji dla motofanów. Wszystko po to, aby zebrać fundusze na szczytny cel: „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.” Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Polski.

Zachęcamy do licytacji związanych z jedynym obecnie w Polsce kobiecym zespołem rajdowym Wilk & Żuk Rally Team – więcej informacji tutaj.

Na pikniku na Bemowie będzie można wylicytować ekstra gadżety znanych sportowców np. motocyklowy kask Pawła Szkopka czy rękawice bokserskie i koszulki z podpisem Tomka Adamka.

Dołącz do Motoorkiestry na Facebooku – kliknij tu.

Motocaina.pl wspólnie z Wilk & Żuk Rally Team przekazują na aukcję zegarek Timex więcej tutaj. Aukcję możesz wsperzeć odrazu klikając tu: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=589630

Co się będzie działo na Bemowie 8 stycznia 2012 roku?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze