Motoorkiestra 2012 – motoryzacyjny przewodnik po miastach

Podczas trwania XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w wielu miastach nie zabraknie atrakcji dla fanów 4-kółek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem.

Motocaina.pl wspólnie z Wilk & Żuk Rally Team przekazują na aukcję zegarek Timex więcej tutaj. Aukcję możesz wsperzeć odrazu klikając tu: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=589630

 

Białystok

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku inauguruje  „13. Rajd WOŚP – Super Sprint Monte-Krywlany”, który wyjątkowo tym razem odbędzie się tydzień po finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tj. w sobotę 14 stycznia 2012.

Areną zmagań rajdowców będzie białostockie lotnisko Krywlany, gdzie Sprint ruszy równo o 11.00. Uczestnicy zmierzą się z czterema jednakowymi próbami sprawnościowymi o długości 2 km każda. Tradycyjnie tuż po zmierzchu o godz. 16.00 rozegra się bój o Trofeum Monte-Krywlany.

W imprezie tej może wystartować każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NW oraz kask dla kierowcy i ewentualnie pilota.

Wpisowe tradycyjnie wynosi 100zł od kierowcy i cały dochód z imprezy zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Home

Biłgoraj

Automobilklub Biłgorajski i UKS Moto-Kart „Energetyk”, zapraszają w dniu 8 stycznia 2012 (niedziela), na Autodrom ZSM-E w Biłgoraju, na specjalną rundę RallySprint” na rzecz 20. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek zawodów od godz. 10.00, a zakończenie imprezy planowane jest na ok. godz. 15.00.

http://www.automobilklubbilgorajski.pl/

Bolesławiec

Część motoryzacyjna zbiórki dla WOŚP rozpocznie się w Bolesławcu od prezentacji rajdówek w centrum miasta, gdzie odbywać się będą huczne imprezy i koncerty. Potem przyjdzie czas na część sportową – kilka przejazdów próby zlokalizowanej na parkingu marketu Tesco, która ma przypominać Karową ( będą beczki, nagłośnienie i komentator). Przewidywane wpisowe to 50zł. Ostatnim, ale równie ważnym punktem programu będzie RALLY TAXI, czyli możliwość zakupienia przejażdżki na prawym fotelu wybranej rajdówki.

Chełm

W niedzielę będą w Chełmie dwie główne sceny orkiestrowego grania. W godz. 10:20 – 13:20 na deptaku odbędzie się część motoryzacyjno-mundurowa. Będzie pokaz sprzętu policyjnego, ratowniczego, straży granicznej i wojskowego, pokazy działań paramilitarnych, akcje „Zobacz Chełm z wysoka, czyli wyjazd strażackim podnośnikiem na 25 metrów” i „Chełmianie w hełmie, czyli zdjęcia w metalowej czapce”, „więzienna grochówka na wolności”, loteria fantowa, licytacje, szkolenia pierwszej pomocy oraz wiele innych atrakcji.

O godz. 11.20 odbędzie się bardzo widowiskowy pokaz akcji ratowniczej podczas pozorowanego wypadku drogowego, z którego powstanie edukacyjny film.

Jak zwykle na orkiestrowe atrakcje mogą też liczyć pasjonaci motoryzacji. O godz. 10.20 na parkingu przy ul. Sybiraków spotkają się wszyscy, którzy podczas imprezy COOL CUP spróbują swych sił w trzech próbach sprawnościowych: z trolejami i talerzem Jackie Stewarta (na samochodach podstawionych przez organizatorów) oraz jednej przejechanej własnym samochodem. Suma osiągniętych czasów zdecyduje o zajętych miejscach, a na najlepszych czekają upominki i orkiestrowe gadżety.

http://www.automobilklub.chelm.pl/

Chojnice

Automobilklub Rallyland włącza się w styczniowy, 20-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez sztab w Chojnicach i zorganizuje pokazowy odcinek specjalny w centrum miasta. Kulminacyjnym punktem imprezy będzie przejazd Stefana Karnabala Mitsubishi Lancer EVO ze zwycięzcą orkiestrowej licytacji na prawym fotelu.

Zakup używanego samochodu | Sprawdzenie auta przed kupnem Poznań

Dębica

Automobilklub Stomil w Dębicy postanowił aktywnie włączyć się Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2012, organizując w dniu 8 stycznia I Dębicką Motoorkiestrę. Impreza ta rozpocznie się o godzinie 9:15 – SuperOesem dla kierowców amatorów na ulicy Ratuszowej w Dębicy. Przewidywane są 3 przejazdy wyścigowe, a wpisowe wynosi 50 zł (z czego 30 zł do puszki WOŚP).

W trakcie trwania SuperOesu odbędzie się także licytacja przejazdów pokazowych ze startującymi zawodnikami z której dochód w całości zasili konto Orkiestry. Zwycięzcy licytacji po zakończeniu SuperOesu będą mogli zasiąść na prawym fotelu wybranej przez siebie rajdówki i zakosztować emocji pilota rajdowego.

http://www.akstomil.pl/

Dobczyce

Automobilklub Galicyjski, Gmina Miasta Dobczyce, RMF MAXXX Rally Team, KST Żubry Kraków oraz Husqvarna Bętkowski Service serdecznie zapraszamy na Rajdową WOŚP w Dobczycach. Impreza odbędzie się już 8 stycznia, na terenach byłej giełdy samochodowej, pod koroną Zapory Dobczyckiej.

Na przybyłych gości czekają niezwykłe atrakcje wśród których m.in. przejażdżki ze znanymi kierowcami, wystawa samochodów rajdowych i wyścigowych, licytacje, szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, pokaz „SHR Wrzesień 39″ oraz wiele, wiele innych.

Wśród gości, którzy potwierdzili swą obecność na Rajdowej WOŚP w Dobczycach znaleźli się m.in.:: Leszek Kuzaj, Klaudia Podkalicka (Mitsubishi Pajero), Maciej Steinhof (Lancer EVO X), Małgorzata Żyła (Mitsubishi Pajero), Andrzej Świgost (Mercedes-Benz), Tomasz Kasperczyk (Fabia R2), Wiesław Ingram (Civic Type-R), Sławomir Kurdyś (Civic Type-R), Przemysław Lizończyk (Civic Type-R), Marek Temple, Mateusz Karzyński (Peugeot 106), Rafał Ślęczka (Peugeot 206), Kamil Mastela (Saxo VTS), Ryszard Kiewrel (Clio Sport), Jerzy Para (Clio Sport), Krzysztof Zelek (Clio Sport), Piotr Pacek (Astra GSI), Jerzy Bodzioch (320 konny Fiat 500 4×4), Ziemowit Paś.

Dla osób chcących zmierzyć się na rajdowej trasie – przygotowano odcinek płaski i odcinki terenowe. Wyznaczone trasy będą miały charakter mini-oesów, na których nie zabraknie różnorodnej nawierzchni. Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 10:00 , a planowany ostatni przejazd odbędzie się o godzinie 16:00.

Wpisowe, w ramach którego gwarantowany jest jeden przejazd – wynosi 80zł. Każdy następny będzie dobrowolny, płatny do puszki WOŚP 30zł. Kolejne przejazdy będą możliwe po zakończeniu przez zgłoszonych uczestników pierwszej tury. Wpisowe dla amatorów Off-Road wynosi 150zł za całą imprezę.

http://www.agalicyjski.pl

Kraków

Automobilklub Śląski Koło Środowiskowe w Krakowie wraz z Krakowskim Międzyszkolnym Sztabem WOŚP mają zaszczyt zaprosić do Krakowa na Rajdową Orkiestrę XX Finału WOŚP, która odbędzie się w dniu 8 stycznia 2012 roku na terenie byłego Hotelu Forum przy ul. M. Konopnickiej 28.

Podczas trwania imprezy odbędzie się m.in.: poranny Super Sprint Rajdowej WOŚP dla dwudziestki wybranych kierowców, pokaz driftu w wykonaniu grupy D1KRK, licytacja przejazdów rajdówkami uczestników Sprintu, pokaz Ratownictwa Drogowego,  pokaz driftującej ciężarówki, licytowane przejazdy na prawym fotelu Mistrzów Kierownicy, gorący pokaz samochodów tylnonapędowych RWD w wykonaniu Teamu W. Janeckiego, możliwość skorzystania z symulatora działania pasów bezpieczeństwa w obliczu zderzenia, możliwość „namacalnego zapoznania się” z prawdziwym brytanem rajdów terenowych – Jeep Wranglerem z Trans Ziem Team.

A wszystko to z udziałem Mistrzów Kierownicy, między innymi: Leszeka Kuzaja, Janka Chmielewskiego, Wojtka, Tomasza Mikołajczyka, Mateusza Lisowskiego, Waldemara Janeckiego, Szymona Kornickiego i  Przemysław Gosztyła, Krzysztof Schenk, Mateusz Kubat, Michał Kościuszko!

Dodatkowo część atrakcji i pokazów zostanie zorganizowana na Małym Rynku w Krakowie.

http://www.safetypoludnie.pl

Limanowa

Auto Moto Klub Limanowa w imieniu swoim i współorganizatorów ma przyjemność zaprosić na 4 Super Os o Puchar Jurka Owsiaka 2012, który zostanie rozegrany w dniu 8 stycznia 2012 r. Tegoroczny Super OS rozegrany zostanie na ulicach: Br. Czecha, Grunwaldzkiej, J. Marka – trasa będzie liczyć długość 1150 metrów.

Zawodnicy startujący w Super OS walczą o Puchary Starosty Limanowskiego Jana Puchały oraz Puchar Jurka Owsiaka, a dla najlepszej załogi kobiecej jest specjalny Puchar Pachnącej Szafy wraz z niespodziankami dla wygranych!

A na trasie będzie można zobaczyć: Marcina Bełtowskiego (Subaru Impreza), Grzegorza Dudę (Mitsubishi Lancer Evo VIII), Roberta Kusa (Mitsubishi Lancer Evo), Andrzeja Szopieńca (Mitsubishi Lancer Evo IX), Filipa Styłę (Honda Crv Typ R).

Podczas tegorocznego Super OS będzie wiele atrakcji , które mają na celu bawić i uczyć, m.in.: pierwsza pomoc, miasteczko Małopolskiego Ośrodka Ruchu, Wirtualny Super OS w grze Colin McRae, pokaz policyjnego psa tropiącego z KPP Limanowa, prezentacja samochodu ratownictwa sportowego PZM oraz wozu PSP Limanowa – podnośnika, pokaz ratownictwa, nauka jazdy po wyznaczonym odcinku.

Podczas trwania zawodów zlicytowane będą rajdowe gadżety, koszulki, plakaty oraz możliwość przejażdżki na fotelu pilota z Marcinem Bełtowskim i Grzegorzem Dudą.

http://www.rajd.limanowa.pl

Łomża

Automobilklub Łomżyński przygotuje rajd na rzecz XX wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz pokazy samochodów.

 

Maków Podhalański

Grupa PolskieRajdy.pl oraz Automobilklub Południowy zapraszają 8 stycznia 2012r. na czwartą edycję sportowej imprezy dla WOŚP. Centrum „kryterium ulicznego” oraz pokazów zostanie scena „Makowianka”, a trasa wytyczona będzie ciasnymi uliczkami Makowa Podhalańskiego.

Tradycyjnie już prócz licytacji z gwiazdami polskiego motorsportu, odbędzie się rajdowa impreza dla kierowców-amatorów. Według wstępnych oszacowań organizatorzy spodziewają się około 50 samochodów rajdowych, a w tym rajdówki, których moc niejednokrotnie przekracza 300 koni mechanicznych!

Na widzów czeka także wiele innych atrakcji. Planowane są konkursy, przejazdy pokazowe, licytacje gadżetów, koncerty zespołów muzycznych trwające cały dzień z występem zespołu-gwiazdy w godzinach wieczornych.

Podczas WOŚP012 będzie można oglądać samochody zabytkowe z Muzeum KDL w Niepołomicach.

http://www.rajdowaorkiestra.pl/

Opole

Automobilklub Opolski zaprasza wszystkich chętnych do sprawdzenia swych sportowych umiejętności w bezpiecznych warunkach. W niedzielę 8 stycznia na byłym placu manewrowym PZM przy ul. Oleskiej (wjazd ul. Mikołajczyka przez Parking Politechniki).

Już po raz czwarty rozegrana zostanie próba sportowa w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Biuro imprezy czynne będzie od godziny 9.00, natomiast próba rozgrywana będzie w godzinach 10-15. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na WOŚP.

http://automobilklub.opole.pl/

Piła

Automobilklub Pilski już po raz drugi organizuje na Pilskim Placu Staszica zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących dzieci. Każdy z chętnych będzie mógł za symboliczną wpłatę przejechać się na prawym fotelu rajdówki. Jeżeli aura dopisze to pokaz jazdy „efektownej” zademonstrują samochody 4×4 w tym Subaru Imprezy oraz Mitsubishi EVO.

http://www.automobilklubpilski.pl/

Piotrków Trybunalski

Automobilklub Piotrkowski wspólnie z Klubami Motocyklowymi Quo Vadis i Black Hole zaprasza na Motoryzacyjny Finał WOŚP w Piotrkowie Trybunalskim. Finał Motoryzacyjny rozpocznie się od godziny 12.00 na parkingach przy ulicy Narutowicza.

Będzie można tu zobaczyć ciekawe auta i motocykle Klubowiczów, pojazdy Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej. Straż miejska będzie znakować rowery za datek do puszki, a Policja pozwoli usiąść za kierownica swoich pojazdów.

Klubowicze z AMKPT udostępnią swoje „wyścigowe pojazdy”, a koledzy z Klubów Motocyklowych – swoje quady i motocykle. Na czas, będzie można się także pościgać na trasie mini Konkursu Zręczności Kierowców.

http://www.amkpt.pl/

Motocykl Zündapp K 500 z koszem z 1936 roku zobaczysz tylko w Puławach na WOŚP!

Puławy

Z okazji XX Finału WOŚP Klub Motocyklowy BRAVE KNIGHTS FG PUŁAWY zaprasza na wystawę nowoczesnych i zabytkowych motocykli pod tytułem Motocykle nasza pasja. Zaprezentowane zostaną motocykle nowoczesne, takie jak Yamaha czy Honda, ale i piękne motocykle zabytkowe z lat trzydziestych i czterdziestych XX wieku z kolekcji puławskiego pasjonata. Są to perełki motoryzacji, w pełni odrestaurowane, sprawne, które brały udział w niejednym rajdzie i zlocie pojazdów zabytkowych.
Na wystawie będzie można zobaczyć m.in. takie motocykle, jak: Zündapp K 500 z koszem z 1936 roku, Zündapp KS 600 z 1940 roku (najszybszy motocykl produkowany seryjnie w tamtych czasach) oraz polskiej produkcji z czasów przedwojennych motocykl Sokół 600 z koszem wyprodukowany w 1939 roku.

 

Rzeszów

Automobilklub Rzeszowski ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków sportów samochodowych na zawody „III SuperOes WOŚP” zorganizowane z okazji XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rajdzie wystartować może każdy. Potrzebne są jedynie prawo jazdy, kask oraz samochód z ważnym badaniem technicznym i opłaconym ubezpieczeniem OC, NW.

Impreza rozegrana zostanie 08.01.2012 r. w godz. 9.00 – 15.00 na dolnym parkingu przy Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym „Podpromie” w Rzeszowie.

Organizator przewidział kilka atrakcji, w tym przejazdy widowiskowe Maćka Rzeźnika – zawodnika Automobilklubu Rzeszowskiego, który zajął IV miejsce w tegorocznej edycji Rajdu Barbórka.

http://www.automobilrzesz.pl

Sosnowiec

Stowarzyszenie S4 zaprasza w dniu 8 stycznia 2012 na 11 Sosnowiecki Supersprint, który tradycyjnie już odbędzie się na obiekcie MOSiR Sosnowiec przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu. Wpisowe to 100 pln i cała kwota wpisowego, a także licytowane przejażdżki samochodami rajdowymi zostaną przeznaczone – na rzecz XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W zawodach może wystartować każdy posiadacz prawa jazdy i samochodu. Zawodnicy będą mieli do pokonania 1 próbę sportową, pokonywaną 3 razy, długość próby 1500 m.

Oprócz części sportowej odbędą się także licytacje przejażdżek  samochodami rajdowymi, na prawym fotelu będzie możliwość pilotowania takich kierowców, jak: Marek Mularczyk (Fiat Seicento), Bartłomiej Grzybek (Honda Civic), Bartosz Rabsztyn i Szymon Zmarlak (Kia Picanto).

http://www.s4.net.pl/

Szczecin

Auto Klub Szczecin zaprasza na Próbą Zręcznościową dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 8.01.2012.

Organizator przewiduje jedną próbę przejeżdżaną dwu, trzy lub czterokrotnie, w zależności od panujących warunków pogodowych. Do zawodów dopuszcza się wszystkich którzy posiadają prawo jazdy, ważne ubezpieczenia oraz przegląd techniczny auta.

Aby wystartować należy przyjechać w godzinach od 9:30 do 10:30 i zapisać się w biurze zawodów. Wpisowe wynosi: dla członków Auto Klub Szczecin: 25zł. Dla osób niezrzeszonych z Auto Klub Szczecin: 30zł.

W trakcie imprezy będzie przeprowadzona licytacja na przejażdżkę na siedzeniu pasażera samochodu rajdowego.

http://www.ak.szczecin.pl/

Toruń

Portal JazdaMiejska.pl wspólnie z Automobilklubem Toruńskim oraz BMW M-Power Club zapraszają wszystkich fanów motorowych maszyn na pierwszą toruńską MotoOrkiestrę  już 8. stycznia, na Jordankach, wspólnie z WOŚP.

W samym centrum  miasta zagrają silniki rajdówek, driftowozów i prawdziwych rallycrossowych maszyn! Wśród atrakcji MotoOrkiestry znajdą się licytacje przejażdżek przeróżnymi samochodami sportowymi.

Na Jordankach zaprezentują się drfiterzy z Valvoline PUZ Drift Team, Marcin Wicik wraz ze swoim Drift Busem oraz rajdowi mistrzowie Torunia rywalizujący w popularnych „Mini-Maksach”. Swój udział zadeklarował również rallycrossowiec Michał Guranowski, które po przerwie powraca do ścigania swoim rasowym Volkswagenem Polo. Nie zabraknie też skromniejszych rajdówek spod znaku Fiata CC i Seicento czy wyścigowej Hondy Civic Pawła Bartoszewicza.

Uczestnicy MotoOrkiestry będą również mieli okazję spróbować swoich sił za sterami wyczynowych quadów. Ci, którzy wolą świat oglądać do góry nogami, również nie powinni się nudzić. Specjalny symulator dachowania Volvo udostępni Toruńska Akademia Jazdy Bogusława Bacha.

Spośród wszystkich licytujących organizatorzy rozlosują atrakcyjne upominki i gadżety. Na liście prezentów mamy już kilka bezpłatnych kluczy EuroKey na myjnię Anika oraz zestawy kosmetyków samochodowych.

http://www.automobilklubtorunski.pl

 

Tarnów

Już po raz szósty Auto Moto Klub Tarnowski zaprasza wszystkich kierowców-amatorów oraz fanów motorsportu na 6. Tarnowską Moto-Orkiestrę.

Impreza w ramach XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 08.01.2012r. na placu targowym „Targowica” (dawna „Kapłanówka”) przy Al. M.B Fatimskiej w Tarnowie. Widzowie będą mogli obejrzeć samochody rajdowe i wyścigowe, motocykle, gokarty, drag z 1/4 mili.

Goścmi specjalnymi będą: Adam Gładysz i Janusz Kołodziej – u których boku można wylicytować przejażdżkę, a także motocykliści: Arkadiusz Michalski i Jacek Dębiński (Ready 2 Race), Patryk Kosiniak, Piotr Passek, Piotr Kozłowski i Rafał Michalski (super moto), grupa MotocyklowyTarnow.pl oraz zawodnicy kartingowi i inni.

Tradycyjnie już w ramach Moto-Orkiestry odbędzie się 6. SuperSprint z WOŚP. Do startu zostanie dopuszczonych 25 i całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz WOŚP. Wpisowe wynosi 100 zł.

http://www.amktarnow.com

 

Warszawa (więcej o Motoorkiestrze w Warszawie jeszcze dziś u nas na stronie)

Na terenie Autodromu Automobilklubu Polski, przy ulicy Powstańców Śląskich 127 w Warszawie, 8 stycznia w godzinach 10 – 16, odbędą się m.in. licytacje przejazdów ze znanymi kierowcami z rajdów samochodowych, wyścigów górskich oraz driftu.

Wszyscy zwycięzcy licytacji otrzymają pamiątkową płytę z zarejestrowanym przejazdem, w którym uczestniczyli. Odbędą się także licytacje gadżetów od największych gwiazd sportu samochodowego, dealerów samochodowych, partnerów i przyjaciół automobilklubu.

Wylicytuj przejazd z kierowcą wyścigowym – Magdą Wilk z Wilk & Żuk Rally Team – w różowym Golfie GTI – przybądź na warszawskie Bemowo. Więcej informacji tutaj.

Podczas Moto Orkiestry będzie można zobaczyć pokazy ratownictwa, poznać podstawowe kroki pierwszej pomocy, oraz spróbować swoich sił za kierownicą samochodów szkoleniowych Akademii Jazdy. Imprezie będzie towarzyszyła wystawa pojazdów zabytkowych, rajdowych, porsche, wyścigowych.

Tegoroczny Piknik poprowadzą dziennikarze spotowi oraz zaproszeni goście, a wśród nich m.in. Michał Wiśniewski. Będzie także możliwość wylicytowania pamiątkowych gadżetów z podpisami najsławniejszych kierowców rajdowych w Polsce czy przejażdżki Ferrari z Sergiem Azzinim.

Home

Warszawskiej Motoorkiestrze patronuje Motocaina.pl kobiecy portal motoryzacyjny

Włocławek

Automobilklub Włocławski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na Parkingu pod Halą Mistrzów we Włoclawku w niedzielę 8 stycznia od godziny 10:00!

Po wrzuceniu pieniążka dla Wielkiej Orkiestry będziecie mieli okazję usiąść na prawym fotelu samochodu rajdowego, przejechać się i posłuchać jak kręcą się silniki na wysokich obrotach. We wspólnej zabawie towarzyszyć nam będzie Klub BMW Włocławek.

http://www.automobilklub.q4.pl

Wrocław

Już 8 stycznia 2012 roku, w stolicy Dolnego Śląska wystartuje kolejna edycja wrocławskiej „Moto – Orkiestry”, która jest organizowana tradycyjnie przez Towarzystwo Miłośników Sportu Motorowego „SPARTA” Wrocław i WENA Group Piotr Plezia.

Zbliżająca się impreza, będzie miała charakter charytatywnej kwesty połączonej z zawodami Konkursowej Jazdy Samochodowej (KJS).  Licytacje odbędą się w niedzielę podczas zawodów. Główną atrakcją będzie 10 przejazdów u boku Grzegorza Grzyba, oraz z innymi zawodnikami z RSMP i RPP.

Zawody na wrocławskim Motodromie „Niskie Łąki”, wystartują 8 stycznia (niedziela), o godzinie 10:30. Kwota wpisowego dla jednej załogi, wynosi 100 zł (wrzucane bezpośrednio do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.)

Dodatkową atrakcją podczas trwania imprezy będą przejazdy samochodami terenowymi po okolicznych bezdrożach

http://www.sparta-wroclaw.pl/

Włodawa

Na ul. Rynek w okolicach Urzędu Skarbowego osoby, które włączą się w akcję Wielkiej Orkiestry będą mogły sprawdzić się na zaimprowizowanym torze i doświadczyć jak wygląda „jazda pod wpływem alkoholu na trzeźwo” przy zastosowaniu tzw. „alkogogli”.

Żarów

Podczas imprezy dla WOŚP ok. godz. 12.30 odbędą się przejazdy samochodami rajdowymi z Automobilklubem Sudeckim na terenie ciepłowni w Żarowie.

Już samo pomaganie innym – uszczęśliwia darczyńcę i obdarowanego. A spędzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w którymś z powyższych miast, zagwarantuje także wiele motoryzacyjnych wrażeń i sportową adrenalinę za kierownicą! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XX finale WOŚP!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze