Damski komplet od BMW

Niedawno została zaprezentowana iście zimowa, srebrna kolekcja kliku akcesoriów BMW, w modnym obecnie trendzie pikowanych, lśniących materiałów. Każdy z nich może się przydać nowoczesnej kobiecie.

Czapka uszatka, mufka na zmarznięte ręce, opakownie na laptop, czy pojemna torba na ramię – oto skład nowej kolekcji gadżetów od BMW. Całość utrzymana jest w srebrno – brązowej tonacji i ozdobiona niebieskimi przypinkami z białym napisem: BMW Silver Edition.

 

fot. BMW Silver Edition
fot. BMW Silver Edition

 

Największa z toreb jest nie tylko ciekawa wizualnie, ale również pomysłowa wewnątrz. Mieści trzy kieszenie, dzięki którym możemy trzymać rzeczy w należytym porządku, a znalezienie czegoś w tej przepastnej torbie nie będzie graniczyło z cudem. W środku znajdziemy zaczepy na klucze, czy kieszonki na długopisy. Magazyny motoryzacyjne, czy pracę kobiecą łatwo pomieścimy w sporej wielkości, gładkiej, bocznej kieszeni. O komfort noszenia troszczą się dwa uchwyty z brązowego nylonu z dekoracyjnym, niebieskim szwem. Torbę można kupić w sklepie BMW za około 397 złotych.

Podobną, pikowaną kolekcję akcesoriów, zaprojektowało iSkin z Ducati na opakowania do urządzeń przenośnychczytaj tutaj.

Do wnętrza tej torby zmieści się swobodnie opakowanie na laptopa, utrzymane w podobnej stylizacji – przeznaczone jest do przechowywania laptopów o przekątnej ekranu 15 cali. Miękka i dość gruba oprawa dla naszego sprzętu komuterowego nie tylko dobrze wygląda, ale dzięki dodatkowemu wyściełaniu wewnątrz delikatną tkaniną chroni naszego laptopa przed uszkodzeniami. W środku znalazło się również miejsce na wewnętrzną kieszeń na dokumenty. Koszt opakowania na laptopa to około 156 złotych.

 

fot. BMW Silver Edition
fot. BMW Silver Edition

 

Aby chronić nasze delikatne dłonie przed mrozem możemy zakupić sobie do kompletu mufkę – materiałowy rulon, wypełniony brązowym, cieplutkim futerkiem. Można ją przewiesić przez ramię, kiedy jest niepotrzebna, lub doczepić do torby. Cena mufki to około 130 złotych.

Idealnie pasuje do mufki czapka – uszatka, która ochroni naszą głowę przed chłodem (156 złotych). Całość BMW Silver Edition to doskonale skomponowany zestaw dodatków do większości zimowych płaszczy, kurtek, czy damskich okryć.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze