Wyprzedaż aut u Fiata

Początek roku to okazja do korzystnego zakupu nowego auta. Fiat ogłosił dlatego zachęcające rabaty sięgajce nawet 17 tysięcy złotych. Nowością jest dedykowana strona internetowa, która umożliwia znalezienie nowego samochodu w ogólnopolskiej bazie oraz bezpłatna wycena używanego dotychczas auta.

Na dedykowanej stronie została umieszczona wyszukiwarka modeli objętych akcją rabatową (zawiera faktyczny stan samochodów dostępnych od ręki u dealerów Fiata w całej Polsce). Narzędzie pozwala na rezerwację wybranego auta w salonie sprzedaży. Również pod tym adresem, osoby chcące sprzedać swój dotychczasowy samochód, mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny na bazie danych firmy EurotaxGlass’s – wystarczy podać podstawowe dane samochodu, a także dane kontaktowe, na które zostanie przesłana darmowa kalkulacja ceny auta używanego.

A jakie ceny? Właścicielem kluczyków do Fiata Panda można stać się już za 24 990 złotych, a 500-tki i jej wersji kabrio 500C możemy się spodziewać o 8 tysięcy złotych tańszej.  Nowym Grande Punto z salonu wyjedziemy już za 29 990 złotych, Bravo 39 990 złotych.

Najwyższa obniżka, do 17 000 złotych proponowana jest na rodzinnego Fiata Freemont, który może przewozić do 7 osób, ma na swoim pokładzie 20 różnych schowków, a montowane w nim fotele są przystosowane do przewozu dzieci (system child booster umożliwia bezpieczne podróżowanie dzieciom o masie od 15 do 36 kilogramów bez konieczności montowania dodatkowych fotelików).

Więcej tutaj www.fiat.pl/wyprzedaz

Ceny aut promocyjnych znajdują się w materiałach dodatkowych poniżej.

 

Fiat Freemont – rodzinne MPV z 7 miejscami na pokładzie.
fot. Fiat

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze