Kobiety kobietom – Wilk & Żuk Rally Team dla WOŚP

Jedyna w Polsce kobieca załoga Wilk & Żuk Rally Team, której patronuje Motocaina.pl, wesprze warszawską Motoorkiestrę! Dziewczyny wystąpią na lotnisku Bemowo lakierowanym na różowo Volkswagenem Golfem - warto wylicytować przejażdżkę z Magdą Wilk - stawką jest zdrowie kobiet w ciąży i wcześniaków!

8 stycznia 2012 roku, już po raz XX w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (nasz przewodnik po motoryzacyjnych imprezach w różnych miastach znajdziesz tutaj), w tym roku pod hasłem „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”. Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć kobiecego akcentu, czyli zespołu rajdowego Wilk&Żuk Rally Team – Magdy Wilk i Joli Żuk, które zagrają podczas Warszawskiej MotoOrkiestry. Impreza odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski, przy ul. Powstaców Śląskich (na Bemowie).

Załoga Wilk & Żuk Rally Team wspólnie z Motocaina.pl przekazuje na WOŚP zegarek Timex – możesz go wylicytować klikając tu: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=589630

Więcej informacji tutaj.

Specjalnie na tę okazję firma Storm Factory (wynajemrajdowek.pl), udostępnia wspaniałe auta, historycznego Golf’a GTi, oraz BMW 318 IS. Za kierownicą różowej pantery o mocy 112KM, zasiądzie Magda Wilk, natomiast za sterami „Buni”, Mistrz klasy RWD – Marcin Opałka, który w sezonie 2011 startował wraz z żoną Małgosią Opałka. Podczas WOŚP, jej miejsce tak samo jak miejsce Joli Żuk, zostanie przekazane na licytacje, które będą przeprowadzane bezpośrednio podczas wydarzenia. Ale to nie wszystko, oprócz przejazdów z kierowcami, kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl, oraz zwycięzcy konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie załogi Wilk&Żuk Rally Team z Rajdu Barbórka, przekazali do licytacji wygrane nagrody: trolley Seata i torbę messenger bag – Mazda Zoom-Zoom.

Magda Wilk (kierowca)
– Bardzo się cieszę, że zatrąbimy z pompą dla WOŚP. W tym roku cel jest szczególnie nam bliski, ponieważ same jesteśmy kobietami, a w przyszłości najprawdopodobniej zostaniemy matkami, dlatego tym bardziej chcemy włączyć się do akcji. Serdecznie dziękujemy wynajemrajdowek.pl, za udostępnienie auta, mam nadzieję, że różowa pantera, czyli Golf GTi zdobędzie serca i otworzy portfele, bo liczy się każda złotówka.

Jola Żuk (pilotka)
– Magda jest wspaniałym kierowcą, dla mnie jazda z nią to zawsze ogromna przyjemność, więc odstepuję fotel  tym, którzy wesprą WOŚP. Przed naszym startem w Rajdzie Barbórka, motocaina.pl, ogłosiła konkurs na zdjęcie naszej skromnej załogi, jestem bardzo dumna z decyzji zwycięzców o przekazaniu nagród na MotoOrkiestrę, wielkie dzięki dla – Tomka Borko, oraz Adama Sowińskiego. Dodatkowo do tych nagród, dodajemy nasze koszulki – Wilk&Żuk Rally Team, z autografami. Dziękujemy serdecznie również zaprzyjaźnionym firmom za akompaniament: Storm Factory (wynajemrajdowek.pl), Impervius, Print-Point24h.pl, Motocaina.pl. Zapraszam do wspólnej zabawy i gorąco zachęcam do licytacji, oprócz wymienionych atrakcji, będą też niespodzianki, a więc warto być z nami w niedzielę podczas Warszawskiej MotoOrkiestry.

Zdrowie kobiet w ciąży i cukrzyca. Wg Światowej Organizacji Zdrowia jest to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Fundacja od kilku lat kupuje pompy insulinowe dla kobiet chorych na cukrzycę, które dzięki planowaniu i odpowiedniej terapii w czasie ciąży mogą urodzić zdrowe dzieci. Ze środków zebranych w tym roku, jest planowany zakup kolejnych kilkaset urządzeń, aby w 100% zaspokoić potrzeby przyszłych matek. W czasie tego Finału organizoatorzy prowadzą ogromną kampanię medialną na rzecz walki z tą chorobą wszystkich Polaków, bez względu na ich płeć czy wiek.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – www.wosp.org.pl

Więcej na temat warszawskiej MotoOrkiestry, którą patronatem medialnym objął kobiecy portal motoryzacyjny tutaj.

Motocaina.pl – kobiecy portal motoryzacyjny patronuje warszawskiej Motoorkiestrze.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

test

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

test2

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

test3

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze