Środki dezynfekujące i odkażające – teraz kupisz je na stacji benzynowej

W obliczu epidemii wielu z nas rozchwytywało środki dezynfekujące, płyny i żele do dezynfekcji rąk, ze sklepowych półek. Spowodowało to braki w asortymencie sieci handlowych i zwykłych sklepów. Produkty te można jednak kupić na stacjach benzynowych.

­Od piątku, 3 kwietnia na stacje Moya i stacje franczyzowe, które zgłosiły chęć zwiększonego zaopatrzenia w środki higieniczne, trafią do sprzedaży produkty, które pomogą w domach, biurach, autach zachować czystość. Produkty, które pojawią się na sklepowych półkach stacji paliw zapewniają wszystkie standardy sanitarne.

Jako sieć stacji paliw wdrażamy szereg procedur, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych klientów i  pracowników. Przede wszystkim stosujemy się do zaleceń służb sanitarnych – przestrzegamy zasad higieny – na każdym naszym obiekcie są specjalistyczne środki dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki ochronne, które pozwalają komfortowo zatankować auto i zrobić zakupy. Regularnie dezynfekowane są wszystkie powierzchnie robocze oraz toalety, a przy kasach zostały zamontowane specjalne tablice ochronne z przezroczystego pleksiglasu – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya.

Ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych wzrasta, jeśli nie przestrzegamy zasad higieny. Podstawą jest częste, prawidłowe mycie rąk wodą z mydłem lub preparatami na bazie alkoholu. Patogeny mogą również osadzać się na powierzchniach, których dotyka chora osoba. Właśnie dlatego należy regularnie odkażać mieszkania, biura i inne pomieszczenia, w których przebywamy. Dezynfekcja najbliższego otoczenia właściwymi środkami jest kluczowa w obecnej sytuacji.

Pandemia koronawirusa to wyzwanie dla wszystkich. Życzymy wam jak najmniejszej liczby koniecznych podróży! Z pewnością trzeba się do nich odpowiednio przygotować i zwrócić uwagę na następujące kwestie:
– dezynfekcja samochodu;
– tankowanie samochodu – jak zrobić to bezpiecznie?
– jak długo wirus utrzymuje się na poszczególnych elementach w samochodzie?
– wyjazd za granicę Polski podczas epidemii koronawirusa;
– kiedy Państwo może zabrać ci auto?

Warto przeczytać: Koronawirus – publikujemy najważniejsze informacje dla kierowców

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze