
Koronawirus spowodował ogromne korki na granicach. Zobaczcie nagranie
Jednym ze sposobów na walkę z koronawirusem jest możliwie szczelne odizolowanie kraju, co przełożyło się na zamknięcie części przejść granicznych oraz wprowadzenie kontroli na pozostałych. W efekcie tworzą się wielkie korki.
Zgodnie z decyzją rządu, obcokrajowcy mają zakaz wjazdu do Polski, natomiast obywatele lub osoby posiadające prawo pobytu muszą przejść kontrolę graniczną i udać się na 14-dniową kwarantannę. Z obowiązku tego są zwolnieni kierowcy zawodowi, co jest niezbędne dla zachowania płynnego przepływu towarów.
Sprawdź najważniejsze informacje dla kierowców, dotyczące koronawirusa
Epidemia koronawirusa spowodowała jednak zamknięcie części przejść granicznych, co tylko zwiększa korki przed tymi, które pozostały czynne. Przykład może stanowić granica z Czechami w Cieszynie-Boguszowicach. Ile ciężarówek stoi na drodze ekspresowej S52, którą dojeżdża się do przejścia, możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.
Najnowsze
-
Chińskie samochody dominują w Car of the Year Polska 2026. Niemcy daleko w tyle
Oto zapowiedź kolejnej edycji najważniejszego konkursu motoryzacyjnego w kraju - Car of the Year Polska 2026. Organizatorzy opublikowali oficjalną listę pretendentów do tytułu, która bije wszelkie rekordy pod względem skali. W tegorocznej rywalizacji wezmą udział 52 modele. Skąd pochodzą te auta? -
Lexus LBX – test: elegancja kontra kompromis. Czy to najlepszy crossover w swojej klasie, czy tylko najładniejszy?
-
Chiński szturm na polski rynek. Te marki zyskują na popularności najszybciej
-
Dlaczego regularny serwis auta to podstawa bezpiecznej jazdy?
-
Test Jeep Avenger BEV – najmniejszy z gamy, ale z dużym charakterem
Zostaw komentarz: