Pijany uciekał przed policją i spowodował kolizję. Wtedy okazało się, że lista jego przewin jest znacznie dłuższa

Zatrzymany przez policjantów kierowca okazał się być prawdziwym przestępcą drogowym. Teraz może na lata trafić do więzienia.

Patrol łódzkiej drogówki został powiadomiony przez świadka, że kierowca Forda zataczając się, odszedł na bok, aby załatwić swoją potrzebę fizjologiczną wprost przy ulicy. Zdaniem zgłaszającego mężczyzna ten był pijany i za chwilę odjedzie. W czasie gdy funkcjonariusze zawracali, zauważyli, że Fordem ruszył już w kierunku centrum. Na widok jadącego za nim radiowozu przyspieszył i rozpoczął ucieczkę.

Pijany wjechał na trawnik i zniszczył znak. Pod komisariatem i na oczach policjantów

Na jednym ze skrzyżowań uderzył w Skodę Fabię, z czego skorzystali policjanci. Podbiegli do samochodu i zza kierownicy wyciągnęli 41-letniego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło przypuszczenia świadka. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Badanie wykazało aż 3 promile alkoholu w organizmie!

Pijany spowodował kolizje i uciekał, aż zatarł silnik

To jednak nie był koniec tej historii. Policjanci  zostali poinformowani, że około 20 minut wcześniej na innym łódzkim skrzyżowaniu doszło do potrącenia pieszej, a kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia. Okazało się, że numer rejestracyjny auta sprawcy pokrywa się z numerem zatrzymanego Forda.

Pijany kierowca rozbił się na drzewie i uciekł. Ale miał bardzo sprytne wytłumaczenie dla policji

Jednak i na tym jeszcze nie koniec. 41-latek nie miał przy sobie prawa jazdy i w trakcie rozmowy z policjantami przyznał się, że dwa dni wcześniej zostało mu ono zatrzymane. Także za jazdę pod wpływem alkoholu!

Pijany jechał po drodze tym czymś. A potem wjechał w ogrodzenie

Zatrzymany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy szereg zarzutów. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kierowanie pomimo zatrzymanego prawa jazdy, potrącenie pieszej pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca zdarzenia, a także za ucieczkę przed policją. Mężczyźnie grozi dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze