Karolina Chojnacka

Kobieta urodziła dziecko jadąc Teslą na autopilocie!

Nieprawdopodobna historia wydarzyła się w USA. Autopilot Tesli już wielokrotnie znajdował się w ogniu krytyki za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze. Tymczasem okazuje się, że wcale nie jest taki zły. W Filadelfii kobieta urodziła dziecko jadąc Teslą w trybie autopilota!

Niesamowitą historię opisała Historię opisała amerykańska gazeta „Philadelphia Inquirer”. Właściciele Tesli, Yiran i Keating Sherry, odwozili  syna do szkoły, gdy nagle ciężarnej Yiran odeszły wody.

Szybki dojazd do szpitala uniemożliwiały korki. Mąż kobiety włączy autopilota z trasą docelową do szpitala. Keating pozostał za kierownicą samochodu, ale większość swojej uwagi poświęcił rodzącej żonie:

Ściskała moją dłoń tak, że myślałem, że ją zmiażdży.

Yiran urodziła córeczkę w samochodzie, który samodzielnie dojechał do szpitala. Lekarze natychmiast zajęli się noworodkiem i jego mamą. Szczęśliwie obojgu nic złego się nie stało.

Para rozważała, czy na cześć Tesli nie nazwać urodzonej dziewczynki Tess. Ostatecznie zdecydowali się na Maeve Lily, jak planowali od początku. Szczęśliwi rodzicie nie zapomnieli jednak podziękować twórcom elektrycznego samochodu:

Dziękujemy genialnym inżynierom Tesli za genialne zaprojektowanie autopilota.

Komentarze:

Pan K - 25 grudnia 2021

Ale historia!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze