Jechał 300 km/h po obwodnicy Warszawy - wideo

Jechał 300 km/h po obwodnicy Warszawy - wideo
Kilka dni temu w sieci pojawił się filmik, w którym właściciel Porsche Panamera Turbo rażąco łamie przepisy ruchu drogowego.

Parę miesięcy temu było głośno na temat "Bogusia", który swoim BMW M3 brawurowo poruszał się po Warszawie, za nic mając przepisy. Policja i sąd nie bardzo wiedziały co z nim zrobić. Jak widać zachęciło to kolejnego "śmiałka", który "chwali" się swoimi popisami w sieci. 

Porsche Panamera Turbo o numerach rejestracyjnych W0 CZORT szaleje od kilku dni po Warszawie i przy okazji pozdrawia "Bogusia z M3".Zobacz też pojedynek Volkswagena Golfa I vs. Yamaha R1 - kto wygra?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 3 ]
Gość 2015-09-13 20:23
wszędzie wariaci :(
2
1
Odpowiedz
dwiking163 2018-01-24 15:40
No madre to, to na pewno nie jest. Jeszcze na naszych pięknych drogach
0
1
Odpowiedz
cyklista miesiąc temu
Jak to nie ma pomyslu na debila? Brak pomyslu bo albo krewny wladzy, albo mundurowki. Inaczej za przejscie na czerwonym dostalby madat.
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.