Evans kontra LeBlanc – dogadają się?

Już w maju ruszają pierwsze odcinki nowego Top Gear, a na chwilę przed premierą docierają do nas sygnały, że ekipa się nie dogaduje. Wygląda na to, że Chris Evans i Matt LeBlanc nie darzą się zbytnią sympatią.

Na początku lutego BBC oficjalnie przedstawiło nową ekipę prowadzących Top Gear. Zamiast znanej trójki pojawiło się tam aż sześciu prowadzących, a wśród nich Chris Evans i Matt LeBlanc. Ten pierwszy ma być główną gwiazdą przy wsparciu amerykańskiego kolegi. 

Kilka dni po prezentacji ekipy brytyjskie media donosiły, że Matt LeBlanc nie był wyborem Chrisa Evansa i zatrudniono go tylko dlatego, żeby przyciągnąć odbiorców ze Stanów Zjednoczonych.

W ostatnich dniach dochodzą do nas wieści, że sytuacja w ekipie Top Gear się zagęściła. Kilka tygodni temu Matt LeBlanc kręcił materiał pod pomnikiem The Cenotaph, który upamiętnia I wojnę Światową. Jednak driftowanie Matta LeBlanca wraz z Kenem Blockiem nie przypadło do gustu Brytyjczykom, a szczególnie Evansowi, który na antenie radiowej przeprosił za zajście w imieniu zespołu. 

Podobno od tamtego czasu relacje między panami „mocno się ochłodziły”. Kilka dni temu Matt LeBlanc zaprzeczał tym doniesieniom na Twitterze, mówiąc że nie jest „w stanie wojny” z Chrisem Evansem.

Wygląda na to, że panowie będą musieli się porozumieć, ponieważ już za kilka tygodni rusza nowa seria Top Gear w brytyjskim BBC (zobacz trailer).

https://www.youtube.com/watch?v=UwCqW3X3wpA 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze