Znamy pełny skład nowego Top Gear!

Znamy pełny skład nowego Top Gear!

11 lutego 2016
Po wielu miesiącach spekulacji stacja BBC ujawniła w końcu pełen skład nowej serii Top Gear. Są tam wcześniej zapowiadane nazwiska, ale pojawiły się również niespodzianki.
Loading module...

Na liście oficjalnych prowadzących motoryzacyjnego show Top Gear znajdują się: Chris Evans, Matt LeBlanc, Chris Harris, Eddie Jordan, Sabine Schmitz, Rory Reid oraz jak zwykle tajemniczy Stig. 

Niedawno stacja BBC ogłosiła, że kolejnym członkiem ekipy Top Gear będzie Matt LeBlanc, amerykański aktor, miłośnik motoryzacji, który szerszej publiczności był znany do tej pory dzięki roli w serialu "Przyjaciele". Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że w programie pojawi się Sabine Schmitz i Chris Harris. O możliwościach tej pierwszej przekonał się jakiś czas temu główny prowadzący, czyli Chris Evans. Nie potwierdziły się jedynie plotki na temat Davida Coultharda. Zamiast niego pojawi się inny, emerytowany kierowca Formuły 1 Eddie Jordan, który ostatnio zajmował się komentowaniem wyścigów dla kanału BBC1.

Największą niespodzianką jest Rory Reid, który został wybrany w castingu przeprowadzonym przez BBC. Do tej pory był prezenterem kanału Car Tech, występował też w serialu Gadget Geeks emitowanym w Sky1.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!