Agresywna ekipa z Golfa zasadza się na innego kierowcę

Agresywna ekipa z Golfa zasadza się na innego kierowcę

12 lipca 2020
1
2
Co należy zrobić, kiedy widzimy jak osoby podróżujące innym autem zaczepiają jakiegoś kierowcę w czasie jazdy? Z pewnością nie należy samemu ich zaczepiać. A autor nagrania zrobił dokładnie to.

Według opisu nagrania, kierowca Golfa jechał w sposób niebezpieczny, agresywnie zmieniając pasy ruchu. Na wideo tego jednak nie zobaczymy. Widać tylko jak ktoś nagle wychyla się z Golfa (a rzecz ma miejsce na autostradzie) i coś mówi do kierowcy wyprzedzanego auta. Podobno opluł przy tym ten samochód (ciekawe jak mu poszło przy takiej prędkości), co bardzo podekscytowało osoby w aucie z kamerą.

Agresywny taksówkarz atakuje pieszego, a patrol policji udaje, że nic nie widzi

Później Golf jedzie zupełnie normalnie i prawidłowo. Nie przesadza z prędkością i trzyma się prawego pasa (czego nie można powiedzieć o nagrywającym). Po chwili auto z kamerą zrównuje się z Volkswagenem, a jego kierowca… trąbi. To oczywiście spotyka się z reakcją ekipy z Golfa, więc nagrywający tym bardziej się ekscytuje, pomimo próśb pasażerki, żeby dał sobie spokój.

Skrajnie niebezpieczne wyprzedzanie na autostradzie

W kolejnej części nagrania widzimy, jak autor zjeżdża z autostrady, a ekipa z Golfa, która go wcześniej wyprzedziła, już czeka na niego na poboczu. Emocje sięgnęły zenitu. Później głównie są nudy, podróżni auta z kamerą kłócą się czy jechać na komisariat, czy dzwonić na policję z prośbą o wsparcie. Ostatecznie dzwonią, a w tym czasie Golf ich dogania, zajeżdża drogę, oni go omijają, a Golf… zawraca i jedzie w swoją stronę.

Doprowadził do kolizji, zajeżdżając drogę autobusowi i bił brawo. Własnej głupocie?

Autor nagrania podobno bije się z myślami, czy iść z tym nagraniem na policję. Komentujący pod filmem narzekają natomiast, że na ponad siedmiominutowym nagraniu niewiele się dzieje, a autor sam sprowokował ekipę z Golfa. Jako jedyny pozytyw tego nagrania wskazują naoczny dowód, że Fiaty 125p jeszcze jeżdżą po naszych drogach (0:50).

Komentarze

Xd
12 lipca 2020 15:42
Nagrywający też powinien na doszkolenie się zgłosić, lewy pas służy od wyprzedzania , a nie blokowania całej trasy.
Daro > Xd
13 lipca 2020 09:51
Gdyby jechał zgodnie z przepisami to nie miałby co nagrać.