7 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie już w ten weekend

Już w ten weekend 6-8 lutego świat motocyklowy ożyje zimową porą i przedstawi nam swoje najlepsze produkty, które posiada w ofercie.

To już siódma wystawa motocyklowa przy ul. Marsa 56 w Warszawie. Tym razem największe targi w Polsce odbędą się wcześniej niż zwykle. Do tej pory hale przy ul. Marsa wypełnione jednośladami i wszystkim co z nimi związane, zwiedzaliśmy na początku marca. W tym roku organizatorzy rozgrzeją nasze motocyklowe serca miesiąc wcześniej.

Jakie nowości warto zobaczyć?
Jedną z nich będzie Ducati Scrambler, którego premierę w Polsce opisywałyśmy tutaj. Motocykl będący reinkarnacją Scramblera produkowanego od 1962 roku. Jest to ciekawa maszyna w stylu vintage spod skrzydeł Ducati, obok której nie przejdziecie obojętnie – nie tylko z powodu niecodziennej stylistyki, ale również ze względu na to, że Scrambler posiadać będzie oddzielne stoisko, którego po prostu na pewno nie przeoczycie.

Kolejne sukcesy Fabienne Wohlwend w Ferrari Challenge!

Mówiąc o Ducati nie można zapomnieć o nowym Panigale 1299, o którym pisałyśmy tutaj. Mamy nadzieję, że polski importer (Inter Motors) zadba o to, by pokazać ten model zwiedzającym.

BMW zaprezentuje zwiedzającym w sumie 5 nowych motocykli (m.in. F800R i S1000XR), z czego najbardziej oczekiwany jest BMW R1200 RS, czyli jednoślad o charakterze sportowo-turystycznym.

Stylowe ubrania inspirowane wyścigowymi latami 70.

BRP CAN-AM przedstawi dwie ciekawe nowości. Pierwszą z nich jest SPYDER F3. Pojazd, który ciężko jakkolwiek skategoryzować. Trójkołowiec nie będący ani motocyklem ani quadem.

Drugą nowością marki CAN-AM, jest pojazd równie intrygujący jak SPYDER, gdyż zasilany jest silnikiem z turbiną i osiąga moc 121 KM – MAVERICK X DS TURBO.

W tym roku wiele nowości zaprezentuje nam Yamaha. Najwięcej mówi się o nowej YZF-R1, a jeszcze więcej o wersji M. Zupełnie nowy sportowy motocykl japońskiej marki, na pewno oblegany będzie przez zwiedzających. Dodatkowo, w piątek o godzinie 14:00 odbędzie się oficjalne przekazanie motocykla Pawłowi Szkopkowi.

Kolejnym jednośladem przyciągającym uwagę na stoisku Yamahy, będzie zapewne Tracer. Motocykl turystyczny o sportowym zacięciu, bo jest to po prostu MT-09 w wersji wygodniejszej dla podróżników.

Stylowe ubrania inspirowane wyścigowymi latami 70.

Po raz pierwszy w Polsce zobaczyć będziemy mogli YZF-R3, czyli jednoślad sportowy, będący wypełnieniem luki między YZF-R125 a YZF-R6.

Suzuki przedstawi dwa nowe modele: Suzuki GSX-S1000 oraz skuter Address.

Wystawiać się będą również takie marki jak KTM, ZIPP, HUSQVARNA, PIAGGIO, MOTO GUZZI i APRILIA.

W tym roku w Warszawie nie wystawi swych maszyn Harley Davidson (importer planuje pokazać się na poznańskim Motor Show). Kolejny rok z rzędu nie zobaczymy również Hondy i Kawasaki.

Oprócz motocykli będzie oczywiście możliwość obejrzenia i zakupu wielu akcesoriów.
 

Godziny otwarcia hal dla zwiedzających:

piątek, 6 lutego      10:00-12:00 TYLKO AKREDYTACJE PRASOWE

                                12:00-20:00

sobota, 7 lutego     10:00-18:00

niedziela, 8 lutego 10:00-18:00

Bilety i parking:

Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych.

Kasy targowe nie obsługują kart płatniczych, na terenie hali MT Polska znajduje się bankomat Pekao SA.

BILET NORMALNY

Bilet normalny – 25 PLN od osoby

Bilet obowiązuje w piątek, sobotę lub w niedzielę.

Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Istnieje możliwość wielokrotnego wychodzenia i wchodzenia na targi w dniu, w którym zakupiono bilet za okazaniem pieczątki, którą można otrzymać przy wyjściu.

BILET RODZINNY

Bilet rodzinny – 20 PLN od osoby

Bilet obowiązuje w piątek, sobotę lub w niedzielę.

Bilet rodzinny przysługuje dla minimum 3 spokrewnionych osób, w tym minimum jedno dziecko do 13 roku życia (za okazaniem legitymacji szkolnej).

Cena 20 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny. Jeśli na wystawę przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu kosztuje 25 zł od osoby.

Dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo za okazaniem legitymacji szkolnej.

Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Istnieje możliwość wielokrotnego wychodzenia i wchodzenia na targi w dniu, w którym zakupiono bilet za okazaniem pieczątki, którą można otrzymać przy wyjściu.

PARKING

Postój za każdą rozpoczętą godzinę na parkingu naziemnym lub podziemnym 5 zł

Postój jednodniowy na parkingu naziemnym lub podziemnym 37,00 zł

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze