Agnieszka Serafinowicz

30 proc. zniżki na stacjach do końca roku! Jak uzyskać?

Chcesz zniżki na stacjach? Masz chrapkę na tańszą energię do auta? Oto sposób, który pozwoli cieszyć się niższymi cenami na stacjach do końca roku.

Każdy kierowca samochodu elektrycznego lub hybrydy plug-in może w bardzo prosty sposób uzyskać 30 proc. zniżki na ładowanie swojego pojazdu na wybranych stacjach ładowania. Oto co trzeba zrobić.

Od razu na wstępie wyjaśniamy: nie trzeba niczego wpłacać, rabat nie wymaga ujawniania żadnych prywatnych danych, nie jest to żadna pułapka, lecz zwykła oferta rabatowa przygotowana wspólnie przez VISA, EV Klub Polska i sieć GreenWay Polska. Podstawowy warunek: musisz mieć kartę VISA. Jeżeli ją masz, to zainstaluj na swoim smartfonie bezpłatną aplikację EV Klub Polska i zarejestruj się w niej.

zniżki na stacjach

Zniżki na stacjach – jak aktywować?

Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej EV Klub Polska i założeniu w niej swojego konta, uruchom program na smartfonie, następnie na ekranie aplikacji wybierz widoczną w dolnej części interfejsu ikonkę „Benefity”.

Na kolejnym ekranie zobaczysz różne oferty przedstawione w formie kafelków. Jeden z tych kafelków sygnowany logo VISA to właśnie 30% zniżki na stacjach ładowania z kartą VISA. Wskaż ten element na ekranie.

zniżki na stacjach

Zapoznaj się z informacjami widocznymi na stronie z opisem kuponu rabatowego. Jedynym warunkiem wymaganym by móc skorzystać z tańszego ładowania jest posiadanie swojego konta w Portalu Klienta sieci GreenWay i dodanie jako metody płatności w sieci tego operatora karty VISA. Następnie będąc zalogowanym na swoje konto na stronie greenwaypolska.pl kliknij zakładkę „Moje kody rabatowe” i wpisz tam kod, który otrzymasz w aplikacji EV Klub Polska po wskazaniu przycisku „Użyj benefitu”.

Po wpisaniu otrzymanego kodu pod zakładką „Moje kody rabatowe” na stronie greenwaypolska.pl kliknij „Zrealizuj kod”. W ten sposób każde kolejne ładowanie do końca miesiąca, w którym aktywowano kod będzie tańsze o 30 proc. Uwaga! Akcja zniżki na stacjach ładowania trwa do końca roku 2022, ale aktywowany kod jest ważny do końca miesiąca w którym go aktywujecie, dlatego jeżeli aktywowaliście kod jeszcze listopadzie, 1 grudnia powtórzcie całą procedurę, otrzymacie w aplikacji EV Klub Polska nowy kod, który po aktywacji już w grudniu, będzie ważny do 31 grudnia 2022 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze