Wypożyczył Maserati i chciał się zabawić. Zniszczył zabytek

Obywatel Arabii Saudyjskiej wynajętym Maserati postanowił zjechać po jednym z najbardziej znanych zabytków w stolicy Włoch – Schodach Hiszpańskich. Za ten wyjątkowo bezmyślny czyn będzie musiał słono zapłacić.

Mam fajne auto to mogę więcej? A może obywatel Arabii Saudyjskiej wyszedł z założenia, że skoro samochód nie jest jego, to może z nim zrobić co chce? Ciężko stwierdzić, ale jedno jest pewne… to co zrobił kierowca było wyjątkowo głupie i nie na miejscu.  

Obywatel Arabii Saudyjskiej wypożyczonym Maserati uszkodził jeden z bardziej znanych zabytków Rzymu – Schody Hiszpańskie. Jego karygodne zachowanie uchwyciła kamera monitoringu.

Na nagraniu widać, jak kierowca Maserati zjeżdża autem po zabytku. W połowie drogi zatrzymał się i wysiadł z samochodu. Chwilę później z powrotem wsiadł do auta i jak gdyby nic odjechał z miejsca zdarzenia.

Niestety, przejażdżka Saudyjczyka skończyła się fatalnie dla Schodów Hiszpańskich. Zabytek został uszkodzony. Płyty zostały połamane i zostaną zastąpione trawertynem.

Na szczęście przejażdżka Maserati po słynnych Schodach Hiszpańskich nie ujedzie kierowcy na sucho. Mężczyzna został zatrzymany przez policję na lotnisku w Mediolanie, gdy próbował oddać uszkodzony samochód. Saudyjczyk zostanie obciążony za uszkodzenie zabytku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze