Warsztaty modowe Renault Twingo i Bizuu

Dla zainteresowanych modą Renault Polska przygotowało konkurs, w którym do wygrania jest udział w warsztatach modowych. Osoby, które zwyciężą, będą miały okazję poznać projektantki i tajniki ich pracy, czyli wziąć udział w specjalnych warsztatach z założycielkami marki bizuu - Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan oraz przetestować nowe Twingo.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wejść na stronę renaultkochabizuu.polki.pl i rozwiązać zadanie konkursowe polegające na dopasowaniu kreacji bizuu do modelu Twingo oraz uzasadnieniu swojego wyboru. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 czerwca. Z przesłanych prac, jury wybierze dziesięć najlepszych, laureaci  zostaną zaproszeni 13 czerwca do showroomu bizuu na warsztaty modowe, prowadzone przez projektantki marki. Tego dnia uczestnicy spotkania będą mieli także okazję wziąć udział w jazdach Nowym Twingo, które poprowadzą trenerzy Szkoły Jazdy Renault. 

Nowe Renault Twingo to nowy pięciodrzwiowy samochód, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, a wyróżnikiem jest silnik umieszczony z tyłu. Wrażenia z naszej pierwszej jazdy nowym Renault Twingo przeczytasz tu, a tygodniowy test tuhttps://www.motocaina.pl/artykul/test-renault-twingo-1-0-intense-zaklinacz-usmiechu-10908.html.

Odświeżone Audi Q2 zaoferuje 5 mocnych jednostek napędowych: trzy TFSI i dwie TDI

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze