Uciekała przed policją jadąc pod prąd, ale najdziwniejszy był moment zatrzymania

Uciekała przed policją jadąc pod prąd, ale najdziwniejszy był moment zatrzymania

23 czerwca 2020
1
Nie znamy powodów ucieczki kobiety przed policją, ale równie zagadkowe jest to, dlaczego udało się ją zatrzymać.
Loading module...

Według informacji znajdujących się pod nagraniem, policja została wezwana na jeden z gdańskich parkingów, do awanturującej się kobiety. Kiedy na miejsce przyjechał patrol, sprawczyni zamieszania już tam nie było, ale świadkowie przekazali szczegółowe informacje na temat samochodu, którym odjechała.

Pił alkohol za kierownicą i uciekał przed policją

Niedługo po tym policjanci zauważyli auto, którym miała poruszać się podejrzana. Wydali jej polecenie zatrzymania się, ale ona zaczęła uciekać. W pewnym momencie wjechała na ulicę pod prąd, a widząc stojące na skrzyżowaniu samochody, blokujące jej przejazd, zdecydowała się skręcić na rondzie, również pod prąd. I wtedy sytuacja zrobiła się trochę dziwna.

Motocyklista uciekał przed policją z błahego powodu. Teraz ma poważne kłopoty

Kierująca, której najwyraźniej do tej pory nie przeszkadzało łamanie przepisów, zatrzymała się, żeby ustąpić pierwszeństwa tramwajowi. Zdążyłaby przejechać przed nim, mogła przejechać koło niego. Ona jednak spokojnie stała, nawet kiedy tramwaj dawno pojechał, a policjant wybijał boczną szybę w jej aucie. Zorientowała się, że ucieczka nie ma sensu, ale nie chciało jej się wyjść z auta dobrowolnie?

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!