Trzyosobowa ekipa na skuterku wymusza pierwszeństwo na naszym znajomym rowerzyście

Motorowery, czyli jednoślady o pojemności silnika do 50 ccm nie wymagają od osoby dorosłej żadnych uprawnień. Zupełnie jak rowery. Skąd więc zdziwienie autora nagrania na takie zachowanie?

Często, pisząc o wkroczeniach popełnianych przez rowerzystów, wspominamy, że osoba dorosła nie musi legitymować się żadnym dokumentem, potwierdzającym jej znajomość przepisów. Jakby pełnoletność oznaczała nagle cudowne przyswojenie Kodeksu drogowego.

Nasz znajomy rowerzysta znów się kompromituje. Tym razem pouczając kierowców

Poniższe wideo jest na swój sposób ironiczne, ponieważ zarejestrował je nasz znajomy rowerzysta. Ten sam, który stosuje własną interpretację przepisów dotyczących ruchu drogowego i próbuje piętnować wszystkich, którzy nie zachowują się w zgodzie z jego wyobrażeniami.

Nasz znajomy rowerzysta szukał guza. I prawie go znalazł

Tym razem znalazł się po drugiej stronie barykady. Tym razem to wobec niego inny użytkownik jednośladu, który nie musi znać przepisów, zademonstrował swoją ignorancję prawa. A naszego znajomego rowerzystę to zdenerwowało? Kogoś kto uważa, że przepisy dotyczą wszystkich tylko nie jego? Jest chyba na to stosowne słowo… Hipokryzja?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze