Nasz znajomy rowerzysta szukał guza. I prawie go znalazł

Nasz znajomy rowerzysta szukał guza. I prawie go znalazł

14 lipca 2020
1
28
Zachowując się w sposób niezgodny z prawem i zwyczajnie aspołeczny, narażamy się na reakcję innych osób, które mogą być wobec nas nawet agresywne. To szczególnie prawdopodobne, jeśli sami zachowujemy się w sposób daleki od uprzejmości. Ale może autor nagrania liczy na takie sytuacje?
Loading module...

Tym razem nasz znajomy rowerzysta, który „wsławił się” między innymi stwarzaniem zagrożenia na drodze krajowej oraz wyśmiewaniem prawidłowo zachowujących się kierowców, jechał ulicą w terenie zabudowanym. Ulicą trzypasmową, koło której biegła droga dla rowerów…

Rowerzysta ostentacyjnie wjeżdża pod koła samochodu. A samochód się nie zatrzymuje

Powstała tam dlatego, że rowerzysta poruszający się ulicą trzypasmową stwarza zagrożenie dla siebie oraz innych. Niektórym rowerzystom to jednak uwłacza i czują się oni „pełnoprawnymi” uczestnikami ruchu drogowego i ani przepisy, ani zarządcy dróg, budujący dla nich dedykowane ciągi komunikacyjne, im tego nie odbiorą.

Rowerzysta wjechał w nowego Mercedesa i próbował uciec z miejsca kolizji

Tym razem autor nagrania, który żyje według własnych zasad i uważa, że prawo go nie dotyczy, spotkał na swojej drodze kierowcę BMW, który w prosty i mało wyszukany sposób chciał go wyprowadzić z błędu. Całość możecie zobaczyć poniżej (tylko dla osób o mocnych nerwach). My tylko jeszcze przytoczymy (ułagodzone) fragmenty rozmowy, pokazujące, co o drogach dla rowerów sądzi rowerzysta:

BMW - Zjeżdżaj stąd, masz ścieżkę z prawej.

Rowerzysta - No i co z tego?

BMW - Na co te ścieżki, powiedz mi - na co?

Rowerzysta - Nie mam pojęcia po co.

BMW - To kurna zjeżdżaj na nią.

Rowerzysta - To sobie jedź tą ścieżką!

Czy trzeba coś jeszcze dodawać?

Komentarze

tomson
14 lipca 2020 12:33
hahahah znam tego rowerzystę z youtube i faktycznie dziwne rzeczy wyprawia
C2H5OH > tomson
18 lipca 2020 07:31
Może pijany był? Albo chory jest.
PytaSon > tomson
10 sierpnia 2020 09:27
Pewnego razu czerwony podkapturnik wybral sie do lasu i tam niespodziewanie usiadł na grzybka ktory od razu nie wiadomo dla czego w cudowny sposob zaczął rosnąć wtem kapturnik poniechał zapodania a i od wszelakich złych kałabun i kapurów. Jeśli podobała sie bajka zapraszam na czerwone-kapurki.pl
Rowerzyk
14 lipca 2020 15:08
Też bym nie jechał tą ścieżką. Przechodzi za chwilę w chodnik oznaczony jako "CPR", który wygląda na niebezpieczny do jazdy rowerem. Lepiej zaryzykować mandat niż rozbity łeb albo potrącenie pieszego.
SzymonL > Rowerzyk
15 lipca 2020 12:30
Załóż siodełko, bo pręt ci w dupę wlazł i już w mózg się wżyna.
Kubik7 > Rowerzyk
15 lipca 2020 13:16
Faktycznie, jadąc ulicą nic mu nie grozi.
Yogi > Rowerzyk
15 lipca 2020 20:36
Do popylaj z buta ćwoku
s// > Yogi
16 lipca 2020 12:54
przeczytaj ustawę kurwo o ile umiesz a teraz zamknij ryj bydlaku jebany
s//
14 lipca 2020 16:55
haha debile a od kiedy to jakiś tam stulejarz samochodowy ma prawo komuś wydawać polecenia na drodze?Bujaj się frajerze tą starą wypierdzianą 20 letnią bejcą jedź w swoją stronę i nie praw komuś morałów.Zamiast potępiać agresję i chamstwo drogowe to wy je popieracie po raz kolejny mówię chorzy jesteście a przepisy jasno mówią kto jest od karania czy pouczania na drodze nie jakiś tam byle pojeb z kurzym mózgiem w BMW tylko policja tyle
Franek > s//
15 lipca 2020 12:34
O i autor filmiku się znalazł.
Jaki kulturalny i wychowany...
s// > Franek
15 lipca 2020 19:06
ponawiam pytanie od kiedy to skurwysyn w samochodziku ma prawo komuś polecenia wydawać jak i gdzie może z drogi korzystać?Ode mnie ten skretyniały śmieć dostałby parę razy z liścia na otrzeźwienie i raz dwa by się zamknął
kastet > s//
15 lipca 2020 19:58
Gdyby moje 196 wytarabaniło się ze skody Citigo i wsadziło CI laczka w dupę az po samo kolano pewnie byś nawet nie zapiszczał z racji siedzenia na pręcie bez siodełka -ale gdybys potem zbierał zęby po kastecie - o ile byłbys przytomny - tobyś więcej nie pierdolił ż ekogokolwiek walniesz "z liścia". tez jeżdżę na rowerze ale takich ja Ty kuwiszonów i szeryfów ściezki rowerowej kilka razy potraktowałem az im sie rowery połamały ... same jakoś ...
s// > kastet
16 lipca 2020 12:33
no boję się niezmiernie skurwysynu pamiętaj też chuju że jak do kogoś z łapami wystartujesz to ten ktoś może cię skurwysynu zabić w obronie własnej i nie radzę fikać skurwysynie bo to może być ostatni dzień w twoim zasranym życiu bękarcie jebany ty jeździsz chuju na rowerze?Ty pojebie pierdolony
Kolarz > s//
15 lipca 2020 22:42
Sam jesteś stulejarzem z prętem w dupie
s// > Kolarz
16 lipca 2020 12:34
masz jakiś jeszcze problem skurwysynu z istniejącymi przepisami na drodze?Żaden skurwysynu kierowca idiota nie będzie innemu kierującemu wydawać rozkazów rozumiesz chuju pierdolony czy ci to narysować?
s//
14 lipca 2020 17:03
skurwysyna z małym wackiem w tym poniemieckim złomie również chyba prawo nie dotyczy co widać po jego zachowaniu moja opinia jest taka skurwysyn poruszający się tym samochodem powinien albo sobie poruchać może jego większa główka by trochę popracowała i zeszło ciśnienie albo przestać jeździć samochodem bo dosyć naprawdę dosyć na drogach pojebów którzy mają misję pouczania innych i ustawiania ich jak i gdzie mają się poruszać dosyć tego skurwysynie z samochodu o rejestracji WG 2478C do spotkania chuju na drodze
xyz > s//
15 lipca 2020 19:32
Od jego wacka mniejszy jest już tylko twój mózg i poziom kultury. Jesteś dno i metr mułu, a poza tym zwyczajnie głupi. Uważam tak z kilku powodów, ale szkoda mi czasu i klawiatury, żeby choćby próbować ci to wytłumaczyć, bo i tak nie zrozumiesz.
s// > xyz
16 lipca 2020 12:37
a ja uważam że powinieneś ryja zamknąć ponieważ nie masz niczego do powiedzenia podstawowe pytanie do ciebie jest takie czy wolno ci się zatrzymywać gdzie chcesz bo masz ochotę się pokłócić z innym kierowcą?Ty jebany kretynie ty mózgu w ogóle nie masz i czym się tu chwalisz?Swoim debilizmem?
ZXD > s//
15 lipca 2020 22:16
Zatrzymać gnoja i połamać mu rower na plecach, ścieżki w jakimś celu są stworzone, a pajac jadący rowerem nie pierwszy raz zwady szuka mam nadzieje ze kiedyś trafisz na kogoś kto Ci wyjaśni na czym polega jazda rowerem po ścieżce albo po twoim karku
xyz > ZXD
15 lipca 2020 23:11
Koleś lubi jeść przez rurkę. Tylko jeszcze o tym nie wie.
s// > xyz
16 lipca 2020 12:46
grozisz skurwysynie?To uważaj żebyś się nie przejechał na tym cwelu pierdolony
s// > ZXD
16 lipca 2020 12:44
w jakimś celu stworzone ścieżki?Oj ty biedny debilu po pierwsze nie żadne ścieżki jak już chuju pierdolony bierzesz się za rozmowę to znaj podstawowe pojęcia ustawowe to po pierwsze. Nie ma imbecylu pierdolony w ustawie prawo o ruchu drogowym pojęcia ścieżka rowerowa skąd to chuju pierdolony wziąłeś?Ze swojego brudnego palucha zjebie pierdolony?Po drugie połam sobie zęby albo co innego cwelu pierdolony żebyś nie szczekał.Zapraszam i czekam na tego kogoś debilu nie wiesz idioto jebany że obowiązuje prawo w tym kraju?Więc niech jakakolwiek pizda dotknie mnie palcem to albo go zapierdolę na śmierć albo chuj jebany nie wyjdzie z więzienia tyle mam do ciebie w tym prostym komunikacie myślisz idioto jebany że żyjemy na dzikim zachodzie?Że byle kurwa jadąca samochodem będzie niczym policjant nakazy wydawać tak?Grubo się mylisz debilu przeczytaj o ile w ogóle umiesz czytać ustawę prawo o ruchu drogowym tylko nie chuju to co ci w niej pasuje tylko wszystko dowiesz się wtedy skurwysynie że rowerzysta wcale nie musi korzystać z chodników bo tym są w 99% te twoje ścieżki i nie ty ani żadna inna kurwa w pordzewiałym złomie po 4 niemcach i dwóch turkach będzie kurwa decydować którędy mi wolno a którędy nie wolno jechać.Jakie to zabawne kurwy potrącające ludzi na pasach popełniające dziennie setki wykroczeń nagle przy rowerzystach rżną jakichś cenzorów od prawa drogowego wy jebane gnoje wy kurwy pierdolone popatrzcie pierw na siebie
Wigry3
15 lipca 2020 12:33
W jakim celu miasto wydaje pieniadze na sciezki rowerowe??
W jakim celu buduje sie sciezki rowerowe?? Dla bezpieczenstwa rowerzystów i kierowców. Zawsze sie znajdzie ktos z małym ego na rowerze, który uzna ze nie podoba mu sie nawierzchnia na sciezce. Rowerzysci na autostrady!!! Tam jest dla was idealne miejsce podrózy. Sciezki Wam niepotrzebne.
s// > Wigry3
15 lipca 2020 19:10
nie baranie nie buduje się ich dla rowerzystów oglądając jakie kwiatki budują te umysłowe spierdoliny te urzędasy z mózgiem wielkości igły człowiek się zastanawia co ten pojeb jeden z drugim miał na myśli jaka uczelnia dała dyplom inżyniera idiocie który nawet przebiegu tej ścieżki nie umie wyznaczyć tak żeby zwyczajnie kurwa dało się jechać na rowerze, prosto bez pierdolonych piruetów co 200 metrów miasto palancie wydaje pieniądze na ścieżki by mieć propagandę rozumiesz?Nie budują dróg rowerowych tylko pierdolone chodniki które wg nich są ścieżkami rowerowymi a tak naprawdę są dużo bardziej niebezpieczne niż jazda po jezdni
Janusz rowerowiec
15 lipca 2020 14:29
Rowery na sciezki rowerowe!!! A czekaj... :)
Tadeo
16 lipca 2020 07:57
Ten z roweru ma ewidentnie problemy psychiczne bo najzwyczajniej w świecie kusi los. Wszystko do czasu aż wyląduje na wózku bądź zginie bo,, jechał zgodnie z prawem" Jest po prostu głupi i żałosny.
s// > Tadeo
16 lipca 2020 12:47
no to kiepsko znacie przepisy wy samochodowe kurwy skoro przepisowa jazda w towarzystwie was wy kurwy może kogoś kosztować wózkiem inwalidzkim to co pierdolisz dzbanie wystawia ci piękną laurkę
piłeś > s//
17 lipca 2020 18:28
nie pisz
C2H5OH
17 lipca 2020 18:13
Może pijany był? A milicja gdzie w krzakach ze suszarką?