Karolina Chojnacka

Tor Modlin Rally Show 2021 odbędzie się już w listopadzie! Znamy szczegóły rajdowej imprezy

Podczas Tor Modlin Rally Show 2021 na kibiców czekać będą najszybsi kierowcy w najnowocześniejszych samochodach, co gwarantuje zaciętą rywalizację oraz spektakularne i wyjątkowe widowisko.

2020 rok, z uwagi na pandemię koronawirusa, był bardzo trudny dla całego rajdowego świata. Większość krajowych imprez z powodu obostrzeń zostało odwołanych lub odbywały się w wyjątkowo restrykcyjnych warunkach. Gdy zakończenie sezonu rajdowego stało pod znakiem zapytania, w ostatnim momencie z inicjatywą wyszedł Leszek Kuzaj, któremu wraz z zespołem Toru Modlin udało się zorganizować pierwszą edycję Tor Modlin Rally Show. Doskonała rajdowa atmosfera zawodów pozwoliły na kontynuację imprezy w tym roku. Organizatorzy deklarują wpisanie Tor Modlin Rally Show na stałe do kalendarza imprez rajdowych.

W zeszłym roku na starcie pojawiło się 46 zespołów w tym między innymi byli mistrzowie Europy oraz najszybsi polscy rajdowcy. Udział w tegorocznym Tor Modlin Rally Show zadeklarowało już kilku czołowych kierowców z Europy oraz Polski.

Po raz pierwszy zorganizowany zostanie także wyścig równoległy, który  będzie zupełnie nowym wymiarem rajdowej rywalizacji w tym sezonie. Specjalnie zaprojektowana przez Leszka Kuzaja trasa, pozwoli na start aż dwóch kierowców jednocześnie z jednej linii co da kibicom wspaniałe sportowe widowisko. Na trasie zawodów pojawią się także co najmniej dwie hopy, które zapewnią dodatkowe emocje dla kibiców.

Tor Modlin Rally Show
Tor Modlin Rally Show, fot. materiały prasowe / Motowizja

Tor Modlin Rally Show 2021 – kiedy?

Tor Modlin Rally Show odbędzie się w dniach 27-28 listopada na terenie Toru oraz co jest nowością w pobliskiej słynnej Twierdzy Modlin.  Wyjątkowa sceneria OS na terenie najdłuższego budynku w Europie z pewnością zapadnie w pamięć zawodników oraz kibiców.

28 listopada odbędą się otwarte zawody dla wszystkich zawodników, również tych bez licencji rajdowych oraz amatorów. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na wybranych trasach Tor Modlin Rally Show nie wymagających jednak profesjonalnie przygotowanego samochodu do startu.

Na wszystkich zawodników, każdego dnia imprezy czekać będą kilometry wyjątkowych tras łączących wymagające technicznie odcinki specjalne o zróżnicowanej nawierzchni.

Tor Modlin Rally Show 2021 transmitowany będzie na żywo w telewizji Motowizja.tv oraz w Internecie. Relacje z wydarzenia będą także dostępne w mediach społecznościowych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze