Karolina Chojnacka

Testy na przeciwciała koronawirusa do kupienia na stacji benzynowej! Ile kosztują?

Już od ponad roku żyjemy według zasady DDM – dystans, dezynfekcja, maseczki. Z czasem jednak mamy dość dystansu i chcemy się spotkać w małym gronie ze znajomymi czy rodziną. Wiele osób decyduje się w takim wypadku wykonać test na przeciwciała koronawirusa. Wybrane stacje benzynowe w Polsce są kolejnym miejscem, gdzie można kupić testy wykrywające obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Gdzie i za ile można je kupić?

Wybrane stacje Shell w Polsce są kolejnym miejscem, gdzie można kupić testy wykrywające obecność przeciwciał SARS-CoV-2.

Przeczytaj też: Koronawirus w samochodzie? Honda ma pomysł, jak się przed nim uchronić

Shell od początku pandemii sukcesywnie poszerza swoją ofertę pozapaliwową o produkty ułatwiające codzienną walkę z koronawirusem. Do tej pory na stacjach paliwowych można było kupić środki dezynfekujące oraz maseczki. Testy na przeciwciała są kolejną propozycją, kierowaną między innymi do kierowców zawodowych. Produkt szwajcarskiego laboratorium PRIMA Lab jest dostępny w cenie 49,99 złotych.

Według informacji producenta, test Primacovid, który jest dostępny na około 220 stacjach Shell, ma 98-procentową dokładność. Jest to certyfikowany wyrób medyczny, który po pobraniu małej próbki krwi w ciągu 10 minut pokaże wynik.

Przeczytaj też: Koronawirus: lockdown w mazowieckim. Co to oznacza dla kierowców?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze