Tak wygląda nowa Skoda Superb Combi

Do salonów wjeżdża właśnie najnowsza, trzecia, generacja Skody Superb, a w sieci pojawiają się pierwsze informacje na temat wersji kombi. Auto zadebiutuje dopiero jesienią.

Do targów we Frankfurcie pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale chwilę temu Skoda opublikowała pierwsze zdjęcia samochodu, który właśnie tam będzie miał swoją premierę.

Nasze pierwsze wrażenia z jazdy nową Skodą Superb przeczytasz tu.

Skoda Superb Combi nie zaskakuje wyglądem, ale tym razem przestrzeń bagażowa jest jeszcze większa. Czeskie kombi oferuje 660 litrów przestrzeni, co jest wynikiem o 27 litrów lepszym niż w przypadku poprzednika. Po złożeniu tylnych oparć przestrzeń wzrasta do gigantycznych 1 950 litrów, co sprawia, ze jest niekwestionowanym liderem w swoim segmencie. 

Pasażerowie również nie będą narzekać na brak miejsca, bo będzie go tyle samo, co w wersji liftback. Pod maską pojawi się pełna gama silników turbo-benzynowych oraz TDI, spełniających normy Euro 6. Rozpiętość mocy silników zaczyna się od 120, a kończy na 280 KM. Wszystkie będą wyposażone w standardzie w system start/stop oraz system odzyskiwania energii z hamowania, co poprawi wyniki spalania nawet o 30 procent. 

Oficjalna premiera Skody Superb Combi nastąpi podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie, a te odbędą się we wrześniu. Auto pojawi się jednak dużo szybciej w salonach.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze