Szpilki, które uchronią przed mandatem

Gdy założymy na nogi takie wysokie obcasy panowie policjanci wybaczą nam każde przewinienie, a panie policjantki będą pewnie zazdrościć. Szpilki niczym policyjny radiowóz? Nam przypadły do gustu.

Buty policjantki niekoniecznie dla policjantki
fot. Yanko Design

Jeśli lubicie odważne buty – niezwykłe fasony, kolorowe wzory i wysokie szpilki, mamy coś dla was. Policyjne szpilki to najbardziej na świecie rzucające się w oczy obuwie – w nich nie przejdziemy niezauważone.

Ekstrawaganckie buty są dziełem Tim’a Coopera i wykonane są podobno z najlepszej jakości materiałów. Nie o komfort jednak w nich chodzi. Super wysokie szpilki są czarne i ozdobione szeregiem emblematów „tematycznych”. Mamy więc na nich duży napis policja na białym tle (niczym w radiowozie), policyjny numer telefonu, mini zderzak z przodu i znaczki „High Street Patrol”. Największą ozdobą są jednak nie napisy, a… diody LED oraz mini głośniczki. Z ich pomocą możemy zaimprowizować szybką pogoń za sprawcą. Wystarczy jeden guzik, by nasz but rozświetlił napis „Policja”, a nocną ciszę rozdarł odgłos policyjnego radiowozu.

W takich butach przepisy mają dla nas wartość drugorzędną. W takich obcasach to my dyktujemy warunki! O ile tylko da się w nich prowadzić samochód…

Zobacz takżedamskie buty Lamborghini i Opla oraz mokasyny męskie od Ferrari.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze