Scarlett Johansson i Corvette Stingray w filmie „Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz” – trailer

Film „Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz”, który w Polsce premierę będzie miał w kwietniu, zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Wystąpi w nim Corvette Stingray, prowadzony przez Scarlett Johansson.

W serii filmów o Jamesie Bondzie królują takie auta jak Aston Martin, BMW czy Jaguar. Każda część „Szybkich i wściekłych” to dziesiątki samochodów po tunningu, przekraczającym momentami ludzką wyobraźnię. Te i inne przykłady pokazują nam, że cztery kółka są „cichymi bohaterami” wielu produkcji kinowych. Kojarzymy je, rozpoznajemy i jako widzowie nie przechodzimy wobec nich obojętnie.

Producenci samochodów doskonale zdają sobie z tego sprawę. I wiedzą, że przemycenie swojego modelu auta na wielki ekran może się okazać dla koncernu żyłą złota.

Chevrolet Corvette Stingray 2014

W roku 2014 na taki „krok” zdecydował się (nie po raz pierwszy zresztą) koncern General Motors, producent takich marek jak chociażby Chevrolet. I to właśnie o Chevy’m będzie tu mowa.  Konkretnie chodzi nam o model Chevrolet Corvette Stingray.

Oznaczenie Stingray przysługuje wyłącznie tym wersjom Corvette, które wyróżniają się połączeniem zaawansowanych technologii, genialnej stylizacji nadwozia oraz iście sportowych parametrów. Corvette Stingray 2014 jest najmocniejszym produkcyjnym Chevroletem Corvette w historii. 450 KM mocy, przyspieszenie do setki poniżej 4 sekund, a dodatkowo spalanie na poziomie 9 l./100 km (dane producenta). Brzmi idealnie.

Więcej o modelu Corvette Stingray 2014 przeczytasz tutaj. Ceny modelu w Europie podajemy tu.

Ale, ale, wróćmy do świata filmu, bo to w nim ten model samochodu już zdążył się znaleźć i, co więcej, prezentuje się tam równie dobrze, co ucharakteryzowani i wymuskani bohaterowie. A żaden make-up do wywołania piorunującego efektu nie jest mu potrzebny.

Kard z filmu „Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz”.

Mowa tu o filmie „Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz”, który w Polsce premierę będzie miał w kwietniu. W nim właśnie pojawi się Stingray, prowadzony przez samą Scarlett Johansson. Trzeba przyznać, że Johansson jako rosyjski szpieg Natasha Romanoff i Corvette w tym najnowszym wydaniu to nadzwyczajnie dobre połączenie.

Corvette Stingray 2014 dla malucha za 275 dolarów od Fisher-Price? Czytaj o tym tu.

Zdjęcia Czarnej Wdowy za kółkiem tegoż auta mają wszystkim zapowiedzieć, że samochód, tak jak i film – niedługo zawładną rynkiem (odpowiednio: motoryzacyjnym i filmowym). A przynajmniej tego się od nich oczekuje…

Scarlett Johansson prowadzi nowiutkiego Chevroleta Corvette Stingray w filmie „Kapitan Ameryka. Zimowy żołnierz”. W polsce w kinach od kwietnia.

Dla producentów Chevroleta to ważny tydzień – czas premier tego modelu i 14 innych (m.in. Corvette Z06 i C7.R) na Chicago Auto Show.

Na premierę filmu niestety musimy poczekać trochę dłużej. Miejmy nadzieję, że będzie to produkcja warta obejrzenia, nie tylko przez wzgląd na naszego motoryzacyjnego bohatera.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze