Rozpoczęcie sezonu Indy Car – film

Skoncentrowany kierowca co chwilę spoglądający w lusterka, skupiona załoga teamu w boksie serwisowym  oraz energia rozentuzjazmowanego tłumu, którego rosnące w ułamkach sekund podekscytowanie czuje się z daleka. To wszystko już w najbliższy weekend w amerykańskim St. Petersburgu - nie zabraknie zawodniczek!

Jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów ulicznych rozpoczynie się w amerykańskim St. Petersburgu w dniach 26-27 marca 2011 roku. Trasa licząca 14 zakrętów, przebiegać będzie wzdłuż ulic w centrum miasta, aż do części pasa startowego lotniska Albert Whitted.

Trasa otwierającego serię Izod Indy Car wyścigu w amerykańskim St. Petersburgu

Wielkie święto dla entuzjastów sportów motorowych, szczególnie dla miłośników Izod IndyCar Series rozpocznie się czwartkową, wieczorną paradą. W piątek zgromadzeni widzowie będa mieli okazję przyglądać się treningom zawodników startujących w pucharze Mazdy i mistrzostwach Hondy. Na sobotę zaplanowano zarówno przejazdy kwalifikacyjne, pokazy driftingu oraz wyścig Star Mazda. Kulminacją trzydniowej imprezy będzie odbywający się w niedzielne południe główny wyścig serii IZOD IndyCar Series.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na:

http://www.gpstpete.com/index.php?option=com_content&view=article&id=97&Itemid=239

 

Od lewej: Shea Holbrook i Danica Patrick

Oczywiście do udziału w wyścigu zgłosiły się zarówno Shea Holbrook, jak również Danica Patrick, głęboko wierzymy, że panie zaperezentuja się z jak najlepszej strony.

Więcej na temat imprezy znajdziecie na http://www.gpstpete.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze