Rozpędzone koła z impetem uderzyły w samochód. Kierowca nie miał szans na ucieczkę

Dwa pędzące przed siebie koła, które chwilę wcześniej odpadły z innego samochodu, z impetem uderzyły w białą Toyotę. Jej kierowca nie miał szans na ucieczkę.

Na popularnej grupie dyskusyjnej poświęconej samochodom w serwisie Reddit, pojawiło się nagranie, na którym biała Toyota została „zaatakowana” przez dwa pędzące przed siebie koła, chwilę po tym, jak odpadły z innego samochodu.

Koła atakują Toyotę fot. screen z filmu opublikowanego w serwisie Reddit
Rozpędzone koła atakują Toyotę fot. screen z filmu opublikowanego w serwisie Reddit

Niczego nieświadomy kierowca Toyoty przygotowywał się do skrętu w prawo. Gdy wjechał na skrzyżowanie, pierwsze koło uderzyło w tylną część boku jego samochodu. Kierowca próbował ruszyć przed siebie, ale wtedy kolejne koło uderzyło w przód auta. Wszystko działo się tak szybko, że kierowca nie miał możliwości ucieczki.

Na nagraniu widać również samochód, z którego odpadły koła, ale nie wiadomo, dlaczego koła oderwały się od pojazdu i rozpędzone ruszyły przed siebie. Być może doszło do usterki lub koła zostały nieodpowiednio zamontowane. Widać tylko, jak w trakcie jazdy samochód obraca się, a koła mkną przed siebie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze