Karolina Chojnacka

Rolls-Royce opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia Dawn Silver Bullet

Rolls-Royce opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia przedstawiające Dawn Silver Bullet w jego naturalnym środowisku – na otwartej drodze, gdy pierwszy z zamówionych przez klientów samochód z kolekcji Collection Cars zjechał z linii produkcyjnej.

Dawn Silver Bullet jest ściśle ograniczony do zaledwie 50 egzemplarzy na całym świecie.

Samochód został sfotografowany nad brzegiem jeziora Garda. Seria ujęć w ruchu wykonana z pomocą dronów przedstawia Dawn Silver Bullet między innymi w takich lokalizacjach jak górskie uliczki. Nowe portfolio fotograficzne obejmuje również statyczne obrazy, podkreślające charyzmatyczny wyraz samochodu.

Przeczytaj też: Zamówił 30 Rolls-Royce`ów

Dawn Silver Bullet zasługuje na swoją nazwę. Jego ultra-metaliczna srebrna farba Brewster to ukłon w stronę samochodów z przeszłości, takich jak Silver Dawn, Silver King, Silver Silence i Silver Spectre.

Czteromiejscowy Rolls-Royce Drophead został przekształcony w adaptowalnego, dwumiejscowego roadstera, dzięki dodaniu zawadiackiej owiewki Aero Cowling z tytanowym wykończeniem wypalanym parą.

Rolls-Royce opublikował pierwsze oficjalne zdjęcia Dawn Silver Bullet

W zamyśle producenta:

Wprowadzony na rynek w 2020 roku Dawn Silver Bullet to współczesna interpretacja ducha klasycznego roadstera i wrażeń z jazdy, oferująca zaangażowanym kierowcom wysublimowaną mieszankę spokoju i wyrafinowania, z ekscytującym poczuciem bezkompromisowej wolności.

Przeczytaj też: Rolls-Royce zainspirowany modą

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze