Próbował prowadzić auto używając kijków do nordic walkingu! Wjechał w budynek

Pewien mężczyzna wpadł na bardzo nietypowy pomysł „zdalnego” prowadzenia swojego samochodu. Pomysł w teorii nie był tak absurdalny, jak się może wydawać, ale kompletnie zawiodło wykonanie.

Dyżurny łódzkiej drogówki otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w budynek i uszkodził sporą część elewacji. Na miejsce zdarzenia wysłano patrol policji, który zastał czerwone Renault Kadjar, uszkodzony budynek, a obok stojącego mężczyznę.

Przebił się autem przez ścianę domu i wjechał do kuchni!

61-letni kierowca od razu zaczął się tłumaczyć. Przyjechał do sklepu i zaparkował auto przodem do sklepów, po czym poszedł na zakupy. Gdy mężczyzna po chwili wrócił do auta, okazało się, że tuż obok zaparkował inny samochód w sposób uniemożliwiający mu otwarcie drzwi od strony kierowcy. Nie mogąc dostać się za kierownicę 61-latek wpadł na pomysł, że wejdzie do samochodu od strony pasażera. Siedząc na miejscu pasażera uruchomił swoje auto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna próbował wyjechać z miejsca parkingowego sterując pojazdem za pomocą kijków do nordic walking, które akurat miał w samochodzie!

Pijany kierowca wjechał w budynek i przebił ścianę!

W efekcie jego samochód ruszył z do przodu i wjechał w witrynę sklepu. W chwili zdarzenia w pomieszczeniu przebywał pracownik. Na całe szczęście nie siedział on przy biurku ustawionym pod ścianą zniszczoną przez samochód i nic mu się nie stało. Sprawca tego niecodziennego zdarzenia został ukarany mandatem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze