Przebił się autem przez ścianę domu i wjechał do kuchni!

W dom w którym przebywał dziadek z dwojgiem wnucząt nagle wjechał samochód osobowy. Wbrew pierwszym skojarzeniom, przyczyną zdarzenia nie był alkohol.

Dyżurny kraśnickiej policji w sobotę po godzinie 16:00 otrzymał informację, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Annopol Volvo S60 zjechało z drogi, uderzyło przodem w dom, przebiło się przez ścianę i zawisło w pomieszczeniu kuchennym. Na miejsce został wysłany patrol policji.

Wjechał Passatem do supermarketu – celem był sejf

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującego Volvo. Badanie alkomatem wykazało bowiem, że w momencie zdarzenia był on trzeźwy. Domownicy na szczęście przebywali wtedy w drugim pomieszczeniu, a bez szwanku z całej sytuacji wyszedł także sprawca zdarzenia. Toczy się teraz wobec niego postępowanie mające wyjaśnić, czy wydarzenie to mogło spowodować powszechne niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia znajdującym się wewnątrz osobom.

Pijany kierowca wjechał w dom

Wezwany na miejsce Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nakazał mieszkańcom opuszczenie budynku, gdyż uszkodzona została instalacja elektryczna i wodociągowa, w związku z tym do czasu naprawy będą zmuszeni mieszkać u krewnych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze