Karolina Chojnacka

Prezent motoryzacyjny pod choinkę 2021: jazda supersamochodem i inne, wyjątkowe emocje za kierownicą

Pomysł na idealny prezent dla fana motoryzacji? Luksusowe samochody zawsze wzbudzają dużo emocji, a zloty wyjątkowych pojazdów cieszą się ogromną popularnością. Możliwość zobaczenia wymarzonego samochodu to niebywała atrakcja. Poprowadzenie takiego auta to spełnienie najskrytszych marzeń!

Jazda super autem to świetny prezent motoryzacyjny! Włoskie symbole ekstremalnie szybkiej jazdy – Ferrari i Lamborghini, czy dopracowana do perfekcji niemiecka ikona jak Porsche – do wyboru do koloru! Przygoda za kierownicą samochodu może mieć różne oblicza, nie tylko sportowych, szybkich aut! Doskonałym prezentem dla fana motoryzacji będzie również off-road, czyli terenowa jazda, z dala od zgiełku miasta!

Jazda supersamochodem po torze wyścigowym

Usiądź za kierownicą sportowego samochodu i przekonaj się, ile emocji może dać jazda po torze. Poczuj ogromne przyspieszenie, przeciążenia w zakrętach i niebywałą radość, jaką daje jazda autem z kilkuset końmi mechanicznymi pod maską. Tor, sportowy samochód i wszechogarniająca adrenalina czekają. Kiedy usłyszysz ryk silnika, jeszcze bardziej rozpalisz w sobie miłość do motoryzacji.

Jazda szybkim samochodem po torze wyścigowym to idealny prezent dla fanów i miłośników motoryzacji. Wysoka prędkość i możliwość poczucia przyśpieszenia supersamochodu sprawiają, że zakup vouchera na taką atrakcję to doskonały pomysł na każdą okazję. 

Jazda supersamochodem ulicami miasta

Chcesz wiedzieć jakie to uczucie przejechać się ulicami miasta luksusowym autem sportowym? Samochodem, który każdy rozpozna z daleka nie tylko po wyglądzie, lecz również po brzmieniu silnika? Zasiądź za kierownicą kultowego supersamochodu i poczuj władzę nad kilkuset końmi mechanicznymi schowanymi pod maską.

Jazda Teslą ulicami miasta

Luksusowe samochód, zawrotna prędkości, przyspieszenie wgniatające w fotel…to wszystko czeka na Ciebie podczas wyjątkowego przeżycia, jakim jest na przykład jazda Teslą Model 3 ulicami miasta. Poznaj najnowocześniejszą, motoryzacyjną technologię, siadając za kierownicą elektrycznego auta. Jedź spokojnie, poznając ciekawe gadżety i nowinki proponowane przez Elona Muska lub…wciśnij gaz do dechy i przekonaj się jak szybko może jeździć samochód elektryczny!

Off-road na specjalnym torze

Twoje serce oddane jest wielkim, terenowym samochodom? Uwielbiasz jazdę w ekstremalnych warunkach? W takim razie jazda off-road’owa jest dla ciebie! To nie jest zwykła przejażdżka. To błoto, podjazdy, zjazdy, ekstremalne warunki i ty za kierownicą. Jeśli nie boisz się ubrudzić, marzysz o dawce adrenaliny i szaleństwa to przeżycie właśnie dla ciebie!

Jazda Monster Truckiem

Chcesz przejechać się naprawdę niesamowitą maszyną, która sprawi, że Twoje serce zacznie bić z niecodzienną szybkością? Ogromne opony, niebywale wysokie zawieszenie i wręcz ogłuszający ryk silnika – to właśnie jazda Monster Truckiem. Sam widok tej maszyny budzi ogromne emocje, a co dopiero jazda samochodem – to prawdziwa rozrywka dla każdego fana motoryzacji.

Szkolenie z bezpiecznej jazdy

Chciałbyś doprowadzić swoje umiejętności szusowania po szosach do perfekcji? Pragniesz mieć pewność, że poradzisz sobie w każdych warunkach panujących na drodze? Szkolenie z bezpiecznej jazdy pozwoli zdobyć wiedzę wywodzącą się bezpośrednio z praktyki, która uczyni z Ciebie niekwestionowanego króla szos.

Indywidualny kurs doskonalenia jazdy

Chcesz być jeszcze lepszym kierowcą niż do tej pory? Masz okazję doszlifować swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Indywidualny kurs doskonalenia jazdy to wyśmienita okazja, by pod okiem doświadczonego instruktora nauczyć się wielu przydatnych w ruchu drogowym rzeczy, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc.

Kurs z doskonalenia techniki jazdy dla nastolatka!

Tor Modlin oferuje także szkolenia dla dzieci – jedynym kryterium przyjęcia uczestnika jest wzrost – wystarczy 142 centymetry, żeby usiąść za kierownicą i jeździć po bezpiecznym obiekcie. Szkolenia odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, a podczas ćwiczeń w samochodzie przebywa wyłącznie jeden uczestnik i jeden instruktor. Auta są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, a trening uświadamia nastolatkowi wszelkie ryzyka za kierownicą, różnice w hamowaniu zależne od przyrostu prędkości oraz wyrabia prawidłowe nawyki – np. właściwą pozycję za kierownicą. Więcej o szkoleniach opowiedział Kasi Frendl Leszek Kuzaj – organizator szkoleń. Zobacz film.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze