Karolina Chojnacka

Nowy Rolls-Royce Ghost zadebiutował w Polsce! Zobaczcie fotorelację z premiery!

Polska jest trzecim krajem, po Czechach i Szwajcarii, w którym zadebiutował nowy Rolls-Royce Ghost.

Nowy Rolls-Royce Ghost oficjalnie zadebiutował w czwartek 17 września w Polsce. Premiera odbyła się w salonie Rolls-Royce Motor Cars Warszawa, wyłącznego dealera tej marki na terenie naszego kraju. Byłyśmy na premierze, zobaczyłyśmy i… oj, nowy Ghost naprawdę robi wrażenie!

Nowy Rolls-Royce Ghost uosabia zredefiniowane podejście do luksusu, w którym dominują minimalizm oraz czystość podbudowane wspaniałą istotą.

Nowy Ghost jest najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem marki Rolls-Royce. Odzwierciedla założenia projektowe filozofii „Post Opulent” odrzucającej nadmiar i przepych. Nowy Ghost jest perfekcyjny w swojej prostocie.

Estetyka wnętrza podąża za tymi samymi zasadami minimalizmu. Odrzucono nadmiar detali oraz nieistotne ozdoby, nie tylko po to, aby stworzyć bardziej relaksujące, przytulne miejsce, ale także po to, by właściciele mogli pełniej czerpać satysfakcję z obcowania z wykorzystanymi materiałami oraz możliwościami personalizacji.

Samochód został zbudowany na sztywnej aluminiowej platformie, nowatorskiej konstrukcji marki Rolls-Royce. Posiada napęd na cztery skrętne koła, który zapewnia niezrównaną stabilność na drodze i precyzję prowadzenia oraz pierwszy na świecie układ zawieszenia Planar, który zwiększa zwrotność i lekkość prowadzenia.

Więcej szczegółów na temat nowego Ghosta możecie przeczytać, w tym artykule:

Nowy Rolls-Royce Ghost debiutuje! To luksusowy samochód zaprojektowany zgodnie z zasadą „im mniej, tym lepiej”

Nowy Rolls-Royce Ghost

Piotr Fus, współwłaściciel Rolls-Royce Motor Cars Warsaw, był gospodarzem premiery i podkreślił:

Odkąd staliśmy się autoryzowanym partnerem marki w 2011 roku, poruszamy się po wyjątkowym i bardzo wąskim segmencie rynku. Kluczowe dla naszego sukcesu jest portfolio Rolls-Royce’a, które usatysfakcjonuje każde motoryzacyjne pragnienia. Ghost jest modelem, który odniósł w Polsce ogromny sukces i jestem przekonany, że nowy Ghost dopisze następny rozdział do tej historii.

Frank Tiemann, Director Corporate Communications Central and Eastern Europe, Rolls-Royce Motor Cars, dodał:

Premiera nowego Ghosta wprowadza do świata luksusu nowy trend. Kiedy kilka tygodni temu pokazaliśmy po raz pierwszy nowego Ghosta, natychmiast stał się flagowym przykładem nowego wymiaru luksusu ery ‘post obfitości’. Klienci kupujący Ghosta dobrze przyjęli tę minimalistyczną etykę, co przyznaję z ogromną przyjemnością.

Od dziś śmietanka towarzyska będzie mogła po raz pierwszy spotkać się z nowym Ghostem podczas serii ekskluzywnych przyjęć dla klientów. Podstawowa cena nowego Rolls-Royce’a to 250 tysięcy euro netto.

Zachęcamy także do zapoznania się fotorelacją z polskiej premiery nowego Rolls-Royce Ghost dostępną na naszym FACEBOOKU, INSTAGRAMIE i TWITTERZE!

Przeczytaj też: Rolls-Royce zaprezentował nową identyfikację wizualną. Wszystko w przededniu premiery nowego Ghosta

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze