Karolina Chojnacka

Nietypowa promocja Subaru. Kupujesz i nie płacisz

Kupić samochód i zacząć go spłacać dopiero za 15 miesięcy? Czy takie rzeczy w ogóle są możliwe? Są. Tylko musicie chcieć kupić Subaru Forester.

Subaru to marka, która nie jest zbyt popularna w Europie. Za to na świecie, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, ludzie chętnie kupują samochody  Subaru. Dlaczego tak się dzieje? Niektórzy twierdzą, że sukces Subaru poza Europą to zasługa konsekwentnie budowanego wizerunku samochodu idealnego na tereny pozamiejskie, wyposażonego w bezpieczny napęd 4×4. Uroki Subaru doceniają przede wszystkim starsi ludzie.

Nietypowa promocja na Subaru Forester może sprawić, że więcej osób łaskawie spojrzy na samochody tej marki.

Nietypowa promocja Subaru. Kupujesz i nie płacisz

Jak informuje portal Paultan.org, w  Malezji zdecydowano się na nietypową promocję. Klienci chętni na zakup Subaru mogą wziąć auto z salonu i zacząć je spłacać dopiero za 15 miesięcy. Odroczone raty mają sprawić, że więcej klientów zdecyduje się na Subaru, a więc statystyki sprzedaży pójdą w górę. Kierowcy będą mieli poczucie, że przez jakiś czas jeżdżą za darmo i wszyscy będą zadowoleni.

Złośliwi twierdzą, że nietypowa promocja to efekt braku półprzewodników i przez te 15 miesięcy to na samochód trzeba będzie czekać, a nie nim jeździć. Ale to nieprawda. Samochody, które są objęte programem, są fizycznie dostępne, więc wystarczy zawrzeć umowę i można ruszać wymarzonym Foresterem na wycieczkę po bezdrożach.

Zgodnie z danymi serwisu Torquenews, Subaru Forester jest najchętniej wybierane w dwóch grupach wiekowych: w przedziale 70-80 lat oraz przez ludzi w grupie 22-38. Czyli… patrząc na średnią wieku nabywców Subaru, istnieje realna szansa, że niektórzy przed śmiercią pojeżdżą nowym samochodem za darmo.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze