Karolina Chojnacka

Najdziwniejszy pościg w historii. Pieszą goniły dwa… Dodge Chargery

To bez wątpienia najdziwniejszy i najwolniejszy policyjny pościg, jaki kiedykolwiek widzieliście. Kobieta idąca pieszo próbowała uciec dwóm policyjnym radiowozom.

W połowie października kierowcy na autostradzie międzystanowej 75 w Miami byli świadkami najdziwniejszego policyjnego pościgu w historii.

Pewna kobieta szła, jak gdyby nigdy nic boso po autostradzie. W obawie o jej bezpieczeństwo, zaniepokojeni kierowcy wezwali policję, która zjawiła się kilka chwil później. Kiedy jeden z funkcjonariuszy próbował przekonać pieszą, żeby wsiadła do radiowozu, ta zaczęła uciekać. Ponieważ kobieta zaczęła biegać po ruchliwej autostradzie, na miejsce został wezwany kolejny patrol, aby zablokować ruch na drodze.

W pewnym momencie prowadzący Dodge’a Chargera policjant najwyraźniej stracił cierpliwość i zaczął gonić kobietę na piechotę. Drugi oficer jechał za nim samochodem na wypadek, gdyby jakimś cudem piesza uciekła.

Nie wiadomo, dlaczego kobieta zdecydowała się na spacer autostradą, narażając siebie i innych na niebezpieczeństwo. Na szczęście tym razem nikt nie został ranny.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze