Dodge Charger z 1973 roku odmłodzony! Relacja

Dodge Charger z 1973 roku to nie tylko legenda amerykańskiej motoryzacji. To przede wszystkim nagroda główna w konkursie zorganizowanym przez Jack Daniel’s Polska, którego rozstrzygnięcie miało miejsce w piątek w Fabryce Trzciny na warszawskiej Pradze. Impreza odbyła się pod hasłem Jack’s Custom Garage Party.

Ekipa Jack Custom doprowadziła silnik do świetnego stanu.
fot. Jack Daniels

Przypomnimy, że ten oryginalny muscle car w dość opłakanym stanie trafił do warsztatu Jack’s Custom w lutym 2013 roku. Przez 6 miesięcy zespół mechaników ciężko pracował dokładając wszelkich starań, aby samochód ponownie zachwycał swoim wyglądem oraz pracą potężnego, 300-konnego silnika.

Wszelkie postępy oraz  przebieg prac można było śledzić na oficjalnej stronie www.jackscustom.pl

W piątkowy wieczór w Fabryce Trzciny odbył się finał konkursu, do którego zakwalifikowały się trzy osoby. Szczęśliwy zwycięzca i zarazem nowy posiadacz Chargera mógł być tylko jeden. Ostateczna rozgrywka między finalistami, która odbywała sie na symulatorze samochodowym, była transmitowana na żywo na fanpage’u na FB. Nagroda główna aż do momentu rozstrzygnięcia finału została ukryta pod czarną, szczelnie kryjącą płachtą materiału.

Niesamowite detale Dodge Chargera.
fot. Jack Daniels

Zanim nastąpiło uroczyste odsłoniecie Dodge’a organizator zadbał o dobry nastrój wszystkich zgromadzonych gości. Uwagę zwracał przede wszystkim stosowny wystrój lokalu. Całość utrzymana  w dość oryginalnym stylu oraz czarno białej kolorystyce tak charakterystycznej dla marki Jack Daniel’s zatem już od progu nikt nie miał  wątpliwości, kto jest gospodarzem wieczoru. Resztę atmosfery dopełnili kreatywni barmani serwujący whiskey Jack Daniels na wszelkie możliwe sposoby, oraz koncert kapeli na żywo wykonującej covery znanych utworów.

Amerykańska whiskey, amerykański samochód i do kompletu jadło z USA. Gwóźć programu wreszcie nastąpił – zwycięzca nagrody głównej – Michał z miejscowości Bobowa, z pewnością jeszcze długo nie ochłonie z wrażenia. Serdecznie gratulujemy i liczymy na więcej konkursów, w których nagrodą główną będą takie unikatowe perły ze świata motoryzacji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze