Nadgorliwy pieszy egzaminuje policjantów z przepisów dotyczących parkowania na chodniku

Podobno najciemniej jest zawsze pod latarnią. Może więc samochody zaparkowane pod komisariatem policji, stoją tam nielegalnie? Pieszy z kamerą postanowił przeprowadzić własne śledztwo.

Czy samochody mogą parkować na chodniku? Mogą, ale konieczne jest pozostawienie 1,5 m miejsca dla pieszych. A czy mogą jeździć po chodniku? Oczywiście że nie – chodnik jest dla pieszych. Ale mogą na chodnik wjechać, chcąc zaparkować. A co jeśli chodnik jest na tyle szeroki, że trzeba przejechać po nim 2-3 metry, żeby zaparkować?

Agresywny kierowca BMW rozprawia się z blokującym go rowerem

Rozwikłanie tej tajemnicy to idealne zadanie dla pieszego z kamerą, który przez siedem minut nagrania chodzi za policjantami i wypytuje ich, czy samochody zaparkowane pod ich komisariatem, zaparkowane są legalnie. Skoro policja ich nie usuwa, to chyba tak. Podobno była też tu kiedyś straż miejska i nie dopatrzyła się powodu do interwencji. Pieszy z kamerą czuł jednak, że coś tu nie gra…

Nasz znajomy rowerzysta znów psuje krew kierowcom. Ale tym razem ma rację!

A tak na poważnie. W tym miejscu powinien być parking. Jest na tyle miejsca i jest taka potrzeba – przecież interesanci powinni mieć możliwość zaparkowania. Z jakiegoś powodu parkingu tu nie ma, za to jest niepotrzebnie szeroki chodnik. Nie dziwi nas, że przyjęło się w tym miejscu parkowanie na chodniku, pod samym budynkiem, jak w wielu innych podobnych miejscach. Policjanci najwyraźniej nic z tym nie robią, ponieważ nie utrudnia to ruchu pieszych, za to rozwiązuje problemy wielu kierowców.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć! Na imię mam Elwira, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do miłych spotkań i kontaktu w nudne dni. Z przyjemnością odpowiem wszystkim samotnym bo sama czuję się samotna, napisz do mnie na stronie randkowej gdzie spokojnie moglibyśmy pogadać, również na stronie znajdziesz moje odważne fotki mój profil to : http://milepanie.pl/elwirka

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

spadaj

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Słuszny wnerw samochodozy a nie jakaś nadgorliwość. Tu im nie przeszkadza, ze samochody parkują ale jak zaparkowałem na równie szerokim chodniku to się zjawiła cała brygada, żeby mi mandat wlepić. I nie było tłumaczenia, że jest ponad 1,5 m. dla pieszych „bo przecież może chcieć przejechać tędy karetka albo straż pożarna i co wtedy?” To może obligatoryjnie zakażmy parkowania gdziekolwiek gdzie do tej pory można było bo istnieje jakieś tam nikłe ale zawsze, prawdopodobieństwo, że zechce w tym miejscu wylądować UFO. Albo można, albo nie. Nie ma odcieni szarości.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Psy mogą ludzie nie

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze