Karolina Chojnacka

Maybach świętuje swoje 100-lecie z przytupem. Na drogi wyjadą dwie edycje specjalne

Z okazji 100-lecia marki Maybach, na drogi wydają dwa luksusowe modele w limitowanych edycjach specjalnych. Czym będą się wyróżniać?

Maybach już od stu lat jest synonimem luksusu i świętuje swoje 100-lecia z przytupem. Na drogi wyjadą dwa modele w limitowanej edycji specjalnej – Edition 100. Będą to Klasa S oraz GLS.

Maybach Edition 100
Maybach Edition 100, fot. materiały prasowe / Daimler

Maybach Edition 100

Zarówno w Klasia S, jak i GLS Maybach Edition 100 będą wyróżniać się identyczną kolorystyką; producent połączył ze sobą nietypowe lakiery – srebro w dolnej części nadwozia i błękit Nautical Blue w górnej. Całość wizualnie uzupełniają felgi o specjalnym wzorze i spora ilość chromu.

We wnętrzu samochodów dominować będą biała i szara skóra oraz czarne drewno, a także olbrzymie, szklane ekrany.

Maybach Edition 100
Maybach Edition 100, fot. materiały prasowe / Daimler

Maybacha GLS Edition 100 napędza 4-litrowe, podwójnie doładowane V8 o mocy 557 KM, pozwalające osiągać „setkę” w 4,9 sekundy. Natomiast pod maską Klasy S Edition 100 znajduje się 6-litrowe V12, które generuje aż 630 KM. Od 0 do 100 km/h samochód rozpędza się w 4,4 sekundy.

Maybach Edition 100
Maybach Edition 100, fot. materiały prasowe / Maybach

Nie wiadomo, ile trzeba zapłacić za edycję specjalną luksusowych samochodów. Ci, którzy zdecydują się na zakup Maybach Edition 100, w zestawie dostaną również luksusowe akcesoria w postaci pióra, szkła do szampana czy toreb.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze