Koenigsegg zapowiada nowy samochód. Czy to współczesne wcielenie motoryzacyjnej legendy?

Koenigsegg zapowiada nowy supersamochód. W mediach społecznościowych szwedzkiej marki pojawiło się zdjęcie nowego auta. Na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele, ale wszystko powinno stać się jasne w najbliższych miesiącach.

Drogi 2022, oto nasze noworoczne postanowienie - świetne osiągi dzięki przemyślanej inżynierii i optymalnemu projektowi. No to ruszamy!

Takimi słowami Koenigsegg przywitał nowy rok, publikując w mediach społecznościowych zacieniony wizerunek nowego superauta. Co to może być?

Fani szwedzkiej marki twierdzą, że producent szykuje coś specjalnego z okazji 20-lecia modelu CC8S, który był pierwszym samochodem produkcyjnym Koenigsegga. Przypuszczenia fanów mogą być słuszne. Linia boczna nadwozia przedstawionego na powyższej grafice zdecydowanie nawiązuje do CC8S.

Czy na zaciemnionym zdjęciu kryje się współczesne wcielenie legendy, która za silnika V8 o mocy 664 KM zgarnęła rekord Guinnessa w kategorii najmocniejszych silników w samochodach produkcyjnych? Czas pokaże, co przygotował Koenigsegg Nie zdziwimy się, jeśli nowy supersamochód okaże się hybrydą.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze