Kobiece porównanie - elektryczne auto czy motocykl? Film

W szranki stanęły zawodniczki sportów motorowych: Vanina Ickx, znana z wyścigów samochodów turystycznych i serii Le Mans, która zasiadła za kierownicą elektrycznego konceptu Citroena - Survolt oraz zawodniczka wyścigów motocyklowych, Jenny Tinmouth, startująca w TTXGP na jednośladach elektrycznych.

fot. kadr z filmu
Vanina Ickx (więcej o niej tutaj) zasiadła za kółkiem koncepcyjnego Citroena Survolt zasilanego elektrycznie (auto miało swój debiut na ubiegłorocznym salonie w Genewie). Jenny Tinmouth (przeczytasz o niej tutaj)dosiadła z kolei elektrycznego motocykla Agni Z2.

Złośliwe, ale zarazem śmieszne komentarze męskich internautów dotyczące tego filmu brzmiały: "mam wrażenie, że to zapowiedź przyszłości - samochody i motocykle wyglądają futurystycznie i są zasilane nowocześnie. No i kobiety potrafią jeździć!" i kolejny:
"żaden facet nie wsiądzie do auta, którego silnik milczy". Pozostawiamy bez komentarza ;-)

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Factor 2011-03-12 10:23
Hmm.. Porażka jazda odkurzaczem i na odkurzaczu!
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.