Kierowca próbuje pouczać policjanta za kierownicą. Zbłaźnił się?

Policjanci podobno masowo wystawiają mandaty nieuważnym kierowcom w tym miejscu. Okazało się, że sami nie jeżdżą lepiej?

Autor nagrania napisał, że „policja w tym miejscu notorycznie karze kierowców za przekraczanie ciągłej linii, tym razem robi to sama”. Na wideo widzimy oznakowany radiowóz, który pokonuje rondo w sposób… który wydaje się prawidłowy.

Jak wyprzedzić, niepotrzebnie łamiąc przepisy – prezentuje kierowca BMW

Autor nagrania po chwili zrównuje się z radiowozem na światłach i pyta policjanta ile należy się mandatu za przekroczenie ciągłej linii. Odpowiedź funkcjonariusza jest niezrozumiała, ale według taryfikatora w przypadku linii pojedynczej jest to 100 zł. Kierowca odpowiada policjantowi, że powinien tyle dostać. Ten na początku nie rozumie o co chodzi, a potem sugeruje autorowi nagrania udanie się na komendę. „Nie jestem konfidentem” odpowiada autor.

Pijany 77-latek jechał pod prąd drogą ekspresową!

Wróćmy do początku nagrania. Okazuje się, że radiowóz jechał prawidłowo, a jedynie najechał kołem na linię ciągłą, podczas poruszania się po obwiedni ronda. Czy dokładnie za to policja karze kierowców w tym miejscu? Tego nie wiemy. Komentatorzy twierdzą, że autor niepotrzebnie się czepia policjanta, a jeden napisał, że autor zbłaźnił się zamieszczając to nagranie. A wy jak oceniacie tę sytuację?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze