Kierowca BMW ułatwiał sobie jazdę torami. Trafił na mało wyrozumiałego motorniczego

W niektórych miejscach torowiska znajdują się na asfalcie i kierowcy w określonych sytuacjach mogą na nie zjechać. Ale to miejsce na takie nie wygląda.

Nie znamy kontekstu sytuacji, ale wygląda, jakby kierowca BMW chciał być pierwszy na światłach, więc zjechał na torowisko. Motorniczy zatrzymał tramwaj tuż za nim i zadzwonił, ale auto stało dalej.

Kierowca BMW pobił się z kierowcą Skody. O co poszło?

Gdy zapaliło się zielone światło BMW ruszyło powolnie i kierowca nagle się zatrzymał. Następnie ruszył i ponownie się zatrzymał, otwierając jednocześnie drzwi. Pewnie chciał wyjaśnić motorniczemu, że na niego się nie dzwoni. Ale motorniczy już się nie zatrzymał.

„BMW i wszystko jasne”, czyli kierowca potwierdzający stereotyp

Uderzenie w auto nie było mocne, ale z pewnością odczuwalne. Kierowca BMW wyskoczył z auta i zaczął krzyczeć na motorniczego. Nie wiemy niestety jak zakończyła się ta sprawa.

Najnowsze

Kierowca roztrzaskał zaparkowane samochody. Uciekał przed policją?

To wideo daje więcej pytań, niż odpowiedzi, ale zdecydowanie jest widowiskowe. Niestety.

Kamera monitoringu nagrała kierowcę, który nie opanował samochodu, prawdopodobnie uderzył w zaparkowane auto, skręcił w przeciwnym kierunku uderzając (tym razem bez najmniejszych wątpliwości) w kolejny pojazd. Zrobił to pod takim nieszczęśliwym kątem, że jego auto obróciło się o 180 stopni, niszcząc kolejny zaparkowany samochód.

„Patrz na znaki!” „Nie, to ty patrz!”, czyli kłótnia kierowców na kontrowersyjnym rondzie

Kilka sekund po tym zdarzeniu nadjechał policyjny radiowóz. Nie wiemy czy zbiegiem okoliczności funkcjonariusze byli w pobliżu i widzieli co się stało, czy może gonili sprawcę kolizji, co by wyjaśniało jego zbyt szybką i ryzykowną jazdę.

Najnowsze

Zapomniał zaciągnąć ręcznego, prawie doprowadził do karambolu

Niezaciągnięty ręczny, kierowca wysiada, a auto odjeżdża - banalny błąd. Potencjalnie niebezpieczny błąd, zwłaszcza kiedy ma miejsce na drodze szybkiego ruchu.

Z opisu nagrania wynika, że kierowca Opla podczas wyprzedzania zahaczył o cysternę. Oba pojazdy zatrzymały się na poboczu, a kiedy kierujący osobówką wysiadł ze swojego pojazdu, ten zaczął powoli odjeżdżać.

Skrajnie niebezpieczne wyprzedzanie na autostradzie

Na szczęście zauważył to autor nagrania, który zaczął trąbić. Kierowca Opla dopadł do swojego auta w ostatniej chwili. Zaczynało już wyjeżdżać na lewy pas, co mogło doprowadzić do wypadku, który na drodze szybkiego ruchu łatwo mógłby się przerodzić w karambol.

Najnowsze

Rowerzysta spowodował kolizję. Ale zdemaskował pijanego kierowcę!

Podobno nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Sytuacja była bardzo groźna, ale pozwoliła wyeliminować z ruchu niebezpiecznego kierującego.

Wyjątkową nieodpowiedzialnością wykazał się rowerzysta, który nagle wyjechał na drogę, chociaż nadjeżdżający samochód był już bardzo blisko. Miał szansę uciec w porę, ale zatrzymał się na środku drogi. Kierowca mógłby go ominąć, ale on prawie przewrócił się do przodu, spadając z roweru. Kierujący Oplem Astrą musiał więc zupełnie zjechać w drogi i uderzyć w drzewo.

Pijany kierowca celowo doprowadził do kolizji

W innej sytuacji pochwalilibyśmy kierowcę, który za wszelką cenę starał się uniknąć potrącenia rowerzysty, chociaż ten bardzo mu to utrudniał. Ale kiedy przyjechała policja, okazało się, że kierujący Astrą miał 1,9 promila alkoholu w organizmie! Sprawcą zdarzenia i tak został uznany rowerzysta i ukarano go mandatem, ale kierowcę czekają teraz niemałe kłopoty.

Najnowsze

Uciekała przed policją skradzionym autem i staranowała radiowóz

Amerykańscy policjanci nie wahają się przed taranowaniem samochodów uciekających osób, ani przed strzelaniem do nich. Mimo to, zatrzymanie tej kobiety sporo ich kosztowało.

Nagranie zaczyna się od kilku uderzeń policyjnych SUV-ów w uciekającego pickupa, ale najwyraźniej nieskutecznych. Później widzimy obraz z osobistej kamery policjanta, który próbuje zatrzymać kobietę, ale uderza ona na tyle mocno w radiowóz, że go unieruchamia.

Widowiskowy pościg policji za dilerami narkotyków

Udaje się ją zatrzymać dopiero na autostradzie, po precyzyjnym uderzeniu przez auto policyjne. Jej pickup obrócił się o 180 stopni i zatrzymał. Nie podjęła wtedy kolejnej próby ucieczki.

Kierowca BMW pobił się z kierowcą Skody. O co poszło?

27-latka została usłyszała zarzuty ośmiu napaści, nielegalnego posiadania broni oraz ucieczki przed policją. Samochód był kradziony, podobnie jak pistolet, którym machała do policjanta, którego radiowóz później staranowała.

Najnowsze