„BMW i wszystko jasne”, czyli kierowca potwierdzający stereotyp

14 października 2019
1
4
Wszyscy dobrze wiemy jakie stereotypy krążą na temat kierowców BMW. Można mówić, że są one krzywdzące i stereotypują, ale tacy kierowcy dbają o podtrzymanie tej złej opinii.

Poniższe wideo to zapis z przedniej i tylnej kamery zamontowanej w samochodzie. Widzimy na nim kierowcę BMW, który wyprzedza inne pojazdy pomimo podwójnej ciągłej linii. Wyraźnie przekracza też prędkość - autor filmu jedzie około 90 km/h przy ograniczeniu 70 km/h, a BMW porusza się zauważalnie szybciej.

To jednak nie koniec. Dalej pojawia się pas do skrętu w lewo i powierzchnia wyłączona z ruchu.  Kierowca niemieckiego sedana śmiało kontynuuje jazdę pasem do jazdy w przeciwnym kierunku, zupełnie nie zważając na to jak duże zagrożenie stwarza.

  Komentarze

  Trojan
  14 października 2019 13:15
  Takim debilom powinno sie odbierac prawojazdy do końca życia, konfiskowac auto i do tego 2 lata odsiatki. Debili sie nie produkuke, sami się rodzą, tak jak pis
  Jarecki
  14 października 2019 17:33
  BM-amy jeżdżą tylko chamy....
  Maniek > Jarecki
  14 października 2019 19:28
  Ale Ty jesteś głupi
  A. Schlik > Maniek
  18 października 2019 10:48
  Niestety mniejszość wyrabia opinię większości, na temat jazdy debili ( nie tylko w BMW ) można by pisać książki, dopóki mandaty będą w wysokości 500 zł , takich i innych zagrożeń się nie wyeliminuje, co najmniej 5000, ponadto jeżeli nie zmienią się przepisy odnośnie udostępniania takich materiałów jak powyżej, o co policja apeluje , będzie tylko gorzej, ludzie generalnie są zajęci i nikt nie ma najmniejszej ochoty poświęcać swój czas na jeżdżenie dokąś tam i zeznawanie jako śwadek, jest dowód rzeczowy, numer rejestracyjny pojazdu, wszystko, bez zbędnej biurokracji, kara finansowa ( oczywiście odpowiedniej wysokości) jest najlepszym środkiem " edukacyjnym" dla ograniczonych w rozwoju debili,