Kierowca BMW pobił się z kierowcą Skody. O co poszło?

Przykład skrajnej agresji ze strony właściciela BMW? Ta sytuacja to dobry dowód na to, że nie należy się w życiu kierować stereotypami.

Z samego nagrania nie wynika niestety zbyt wiele. Widzimy jak BMW dogoniło Skodę, zjechało za nią na prawy pas, a kiedy oba auta zatrzymały się na czerwonym świetle, z bawarskiego sedana wysiadł kierowca. Nim zdążył się nachylić w stronę uchylonej w Octavii szyby, kierujący wyskoczył i uderzył mężczyznę.

Bójka kobiet na drodze. O co poszło?

Wywiązała się szarpanina, którą wygrał kierowca Skody. Odjechał po zapaleniu się zielonego światła, a kierujący BMW zbierał coś z asfaltu. Na widok odjeżdżającej Octavii rzucił się jeszcze w jej stronę, chyba zamierzając opluć auto.

Kierowca BMW nie opanował napędu na tył?

Według opisu znajdującego się pod nagraniem, który ma być relacją kierowcy BMW, kierujący Skodą uszkodził mu wcześniej auto, omal nie doprowadzając do karambolu. Po czym uciekł. Podczas bójki zniszczył kierowcy BMW okulary, więc miał on spory problem, żeby kontynuować podróż. Sprawa została zgłoszona na policję.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Łyse opony i cała reszta nie wynika z biedy umysłowej, tylko ze zwykłej. Kupują za grosze 30-letnią markę premium a potem się okazuje, że nie stać ich na części i eksploatację. Śmiechu warta banda klaunów 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Taką nową smiech na sali nie wiecie to nie piszcie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Thalisman ladny woz

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dziwne że kierowca BMW nie upadł bo oni zawsze strzał i leżą

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kierowcy Bmw mają jaja chociaż są wyjątki A Ty wsiadaj w thalie i zapierdalaj 50 km/h

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Skakanie między pasami, wylatywanie z drogami na łysych oponach założonych do auta z napędem na tył wynikające z niskiej inteligencji i wyobraźni użytkowników starych BMW nazywasz 'jajami’. Przeważnie to są zakompleksione dresiki-kozaczki, które myślą że przed ich cudownym zardzewiałym 'youngtimerem’ wszyscy mają klękać i zjeżdżać. Szczerze to znacznie bardziej wolę nowe Clio albo Thalismana od poruszania się BMW, szczególnie starym. Bo to wstyd i popisywanie się swoją przynależnością do patologii.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Przykład debili na całom.europe

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze