Kierowca BMW pobił się z kierowcą Skody. O co poszło?

Kierowca BMW pobił się z kierowcą Skody. O co poszło?

28 maja 2020
1
7
Przykład skrajnej agresji ze strony właściciela BMW? Ta sytuacja to dobry dowód na to, że nie należy się w życiu kierować stereotypami.

Z samego nagrania nie wynika niestety zbyt wiele. Widzimy jak BMW dogoniło Skodę, zjechało za nią na prawy pas, a kiedy oba auta zatrzymały się na czerwonym świetle, z bawarskiego sedana wysiadł kierowca. Nim zdążył się nachylić w stronę uchylonej w Octavii szyby, kierujący wyskoczył i uderzył mężczyznę.

Bójka kobiet na drodze. O co poszło?

Wywiązała się szarpanina, którą wygrał kierowca Skody. Odjechał po zapaleniu się zielonego światła, a kierujący BMW zbierał coś z asfaltu. Na widok odjeżdżającej Octavii rzucił się jeszcze w jej stronę, chyba zamierzając opluć auto.

Kierowca BMW nie opanował napędu na tył?

Według opisu znajdującego się pod nagraniem, który ma być relacją kierowcy BMW, kierujący Skodą uszkodził mu wcześniej auto, omal nie doprowadzając do karambolu. Po czym uciekł. Podczas bójki zniszczył kierowcy BMW okulary, więc miał on spory problem, żeby kontynuować podróż. Sprawa została zgłoszona na policję.

Komentarze

Jsucc
28 maja 2020 20:30
Dziwne że kierowca BMW nie upadł bo oni zawsze strzał i leżą
SYLWIO > Jsucc
28 maja 2020 21:28
Kierowcy Bmw mają jaja chociaż są wyjątki A Ty wsiadaj w thalie i zapierdalaj 50 km/h
kkk123 > SYLWIO
28 maja 2020 21:33
Skakanie między pasami, wylatywanie z drogami na łysych oponach założonych do auta z napędem na tył wynikające z niskiej inteligencji i wyobraźni użytkowników starych BMW nazywasz 'jajami'. Przeważnie to są zakompleksione dresiki-kozaczki, które myślą że przed ich cudownym zardzewiałym 'youngtimerem' wszyscy mają klękać i zjeżdżać. Szczerze to znacznie bardziej wolę nowe Clio albo Thalismana od poruszania się BMW, szczególnie starym. Bo to wstyd i popisywanie się swoją przynależnością do patologii.
Kinia > kkk123
29 maja 2020 08:29
Łyse opony i cała reszta nie wynika z biedy umysłowej, tylko ze zwykłej. Kupują za grosze 30-letnią markę premium a potem się okazuje, że nie stać ich na części i eksploatację. Śmiechu warta banda klaunów :)
Piotr > kkk123
29 maja 2020 14:46
Thalisman ladny woz
Xxx
29 maja 2020 05:39
Przykład debili na całom.europe
Www
29 maja 2020 12:12
Taką nową smiech na sali nie wiecie to nie piszcie