Kajetan Kajetanowicz walczy z koronawirusem!

Kajetan Kajetanowicz walczy z koronawirusem!

30 marca 2020
1
Trzykrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych daje świetny przykład innym i wraz z Urzędem Miasta Ustroń oraz lokalną społecznością włączył się pomoc najbardziej potrzebującym w trakcie pandemii.

Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych, wraz z Urzędem Miasta Ustroń oraz lokalną społecznością tej miejscowości pomagają najbardziej potrzebującym w trakcie pandemii.

W Polsce został ogłoszony stan epidemii, a walka z rozprzestrzeniającym się wirusem trwa. Do akcji wsparcia w tym trudnym dla wszystkich czasie włączył się też Kajetan Kajetanowicz wraz z lokalną społecznością Ustronia, jego rodzinnego miasta. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowcu uszyły maseczki ochronne, które zostaną przekazane potrzebującym. Ustrońscy taksówkarze rozwożą natomiast jedzenie oraz inne niezbędne rzeczy osobom starszym oraz objętym kwarantanną.

Przeczytaj też: Koronawirus zatrzymał cały motorsport w garażach. Jak kierowcy rajdowi i wyścigowi dbają o formę?

Wiele osób w Polsce, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, przebywa na kwarantannie. Są wśród nich również osoby starsze, które niekoniecznie dobrze radzą sobie z zaistniałą sytuacją. Chcemy im pomóc – wraz z Urzędem Miasta Ustroń oraz przy wsparciu fantastycznej lokalnej społeczności mojego rodzinnego miasta. To ważne, by mimo zachowywania dystansu i innych środków bezpieczeństwa, które musimy w takiej sytuacji podejmować, nie zapomnieć o pomocy innym. Właśnie teraz szczególnie trzeba się zjednoczyć i wspierać nawzajem. Tylko razem, wspólnymi siłami, możemy wygrać z wirusem. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą wspólną akcję i zachęcam do dalszej pomocy, bo potrzebujących ciągle nie brakuje - mówi Kajetanowicz, zawodnik LOTOS Rally Team.

Przeczytaj też: Top 20 gier wyścigowych na PC, Xbox oraz Play Station. Zasiądź za wirtualną kierownicą!

Podziękowania za włączenie się do inicjatywy Kajetana Kajetanowicza należą się Urzędowi Miasta Ustroń, a przede wszystkim naszej lokalnej społeczności, w tym Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowcu oraz taksówkarzom. #ZostańWDomu.

Zobacz też: Koronawirus: kiedy odbędą się wyścigi, rajdy i zawody w sportach motorowych?

Przeczytaj o młodych, zdolnych kierowcach kartingowych:

Kinga Wójcik i jej kartingowy styl życia

Franek Lassota - ma 11 lat i zakusy na bycie mistrzem kartingu

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!