Karolina Chojnacka

Jeremy Clarkson wraca do Top Gear!

Nie, to nie jest żart. Jeremy Clarkson wraca do Top Gear, a wraz z nim Richard Hammond i James May. Co prawda tylko na chwilę, ale zrobili to z wyjątkowej okazji...

W marcu zmarła Sabine Schmitz, Królowa Nurburgringu. Sabine Schmitz była jedną z najbardziej znanych i utalentowanych kobiet w świecie wyścigów. Sławę i rozpoznawalność przyniósł jej udział w motoryzacyjnym show Top Gear, gdzie przez pewnie czas występowała gościnie, a potem w roli współprowadzącej.

Przeczytaj też: Utworzono petycję, aby nazwać zakręt na torze Nürburgring imieniem Sabine Schmitz

Top Gear postanowił uhonorować Sabine Schmitz. Powstał specjalny, 30-minutowy odcinek programu, w którym do trójki aktualnych prowadzących dołączyli legendarni Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Alex Renton, jeden z producentów programu wyznał:

Sabine była częścią Top Gear od 15 lat więc nic dziwnego, że tyle osób, które z nią pracowały przez ten czas chciało być częścią tego upamiętnienia. Była wspaniałą osobą i wszyscy bardzo za nią tęsknimy

Przeczytaj też: Jeremy Clarkson od lat nie zmienił zdania. To najlepszy samochód, jaki w życiu prowadził

Odcinek specjalny poświęcony pamięci Sabine Schmitz został wyemitowany w niedzielę 4 kwietnia po finale serii Top Gear. Powtórka zostanie wyemitowana dzisiaj, w środę 7 kwietnia, w BBC One o godzinie 19:30.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze