Karolina Chojnacka

Jeremy Clarkson pochwalił się autem, które dostał pod choinkę. Musiał być mocno zaskoczony

Jeremy Clarkson musiał być mocno zaskoczony, gdy zobaczyć świąteczny prezent od swojej córki. „Spójrzcie, co moja szalona, błyskotliwa i głupio hojna córka dała mi na święta…”.

Jeremy Clarkson to jeden z najbardziej znanych i lubianych dziennikarzy motoryzacyjnych na świecie. Swoją karierę zaczynał w lokalnej gazecie „Rotherham Advertiser”, ale prawdziwą sławę przyniósł mu udział w programie „Top Gear”. Dzięki udziałowi w motoryzacyjnym show Clarkson zyskał nie tylko rzeszę fanów i rozpoznawalność na całym świecie, ale również olbrzymie pieniądze. Według niektórych źródeł, majątek dziennikarza szacowany jest na ponad 40 milionów funtów, czyli w przeliczeniu około 273 000 000 złotych.

Jeremy Clarkson może pozwolić sobie na zakup niemal każdego samochodu, jaki tylko produkowany jest na tej planecie. W ostatnim czasie jego garaż nie powiększył się jednak o żadnego „hypercara”. Wręcz przeciwnie, jego córka – Emily, podarowała mu pod choinkę klasycznego… Mini. Czyli samochód, który słynie ze swoich niewielkich rozmiarów. Jego największa wersja mierzyła zaledwie 3300 milimetrów długości i maksymalnie 1346 mm wysokości. Przypomnijmy… Jeremy Clarkson ma 1,96 m wzrostu.

Pojawia się pytanie… czy Mini jest faktycznie prezentem, czy też raczej rodzajem słodkiej zemsty. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę, która zdobi drzwi samochodu – 27 – tyle lat Jeremy spędził pracując dla BBC.

Komentarze:

John Dow - 31 grudnia 2021

Cześć,
Pamiętam, jak dziś, że J.C. w jednym z programów TopGear, w którym testowali BMW M5, stwierdził, że to jest właśnie najlepszy samochód osobowy na świecie.
I na pewno, wielu się z tym stwierdzeniem zgodzi.
Także wątpię , że to LFA otrzymało to miano!

Pozdrawiam i życzę udanego 2022!

Odpowiedz

jaro - 23 stycznia 2022

I citroenie c6 🙂

Odpowiedz

Ziomal - 4 stycznia 2022

Mówił tak o wielu samochodach. Między innymi o Astonie DB9

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze