Karolina Chojnacka

Jamie Chadwick została właścicielką wyjątkowego samochodu! Jakiego?

Jamie Chadwick jest jednym z najzdolniejszych młodych, wyścigowych talentów światowego motorsportu. Teraz, dzięki wyjątkowemu prezentowi, wyścigowe emocje będzie mogła poczuć nie tylko na torze, ale i na zwykłej drodze...

Panująca mistrzyni W Series, która w sezonie 2021 startuje w Extreme E i jest kierowcą rozwojowym zespołu Williams Racing w Formule 1, odebrała z salonu nowego Astona Martina Vantage Coupé, wykończonego w srebrnym kolorze z efektownymi czarno-srebrnymi felgami z lekkiego stopu.

Aston Martin Vantage Coupe to prawdziwa ikona. Model, którym będzie jeździć Jamie Chadwick, napędzany jest rewelacyjnym 4,0-litrowym silnikiem V8 z podwójnym turbodoładowaniem.

Jamie Chadwick została właścicielką Astona Martina Vantage Coupe

Przeczytaj też: Jamie Chadwick pozostaje kierowcą rozwojowym Williamsa na sezon 2021

Jamie Chadwick, odbierając kluczyki do swojego nowego samochodu, powiedziała:

Aston Martin Cheltenham był jednym z moich pierwszych partnerów na początku mojej kariery w wyścigach samochodowych w 2015 roku, więc bardzo się cieszę, że mogę ożywić tę relację. Marka Aston Martin doskonale wpisuje się w moje obecne ambicje w sportach motorowych i nie mogę się doczekać współpracy z zespołem H.R. Owen, żebyśmy mogli razem zachęcać więcej młodych kobiet do jazdy ich niesamowitymi samochodami!

Jamie Chadwick została właścicielką Astona Martina Vantage Coupe

Przeczytaj też: Aston Martin Vantage V12 Zagato Heritage TWINS – wyjątkowa para kolekcjonerskich egzemplarzy

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze